Arama Sonuçları

1. S

Babamın Projesi Benim Hayallerim

finans.mynet.com/haber/detay/otomotiv/yakitsiz-calisabilen-motor-gelistirdi/116138 şaşı bakın şaşırın olmaz diye bişey olmaz
  2. S

En Ufak Düşüncesi Olan Söylesin

ben hayalperest bi adamım ve çok fazla bir bilgim yok. İstediğim şey ise şu: Bombayı önceden nerede olduğunu öğrenme . Yani ankarada sokakta yürürken yapacağımız cihazdan etrafta bomba olduğunda alarm vermesini istiyorum. Yol 1: Kızıl ötesi ışınlar ile kontrolle yapılabilir mi ? Yol 2...
  3. S

Webmasterlardan yardım

ben bu biteyi bazı derleyicilerde kontrol ediyorum ve 5-6 tane hata var diyor ama site takır takır çalışıyor. Hata nedir onu anlayamadım
  4. S

yani bilinen teknoloji ile o şekilde de yorumlanıyor :)
  5. S

düşünsene istanbulu feth ederken bir yeniçeri Fatih'e iki f16 uçakla bombalayarak 1 saate alırız dese inanır mıydı fatih böyle bir teknolojiye
  6. S

babamla konuşup daha ayrıntılı yazıcam
  7. S

Ben küçükken babam bir proje yapmıştı ve hala aklımda. Kısaca bahsedeyim. Babam bir fabrikada işçi. Fakat sadece üretim yapmak yerine kullandığı makinenin her arızasına bakar gerekirse parça değişimi yapar. Yani makinanın her aksanına bakar. Fabrika lastik üretimi yapıyor. Ayrıca babam eski...
  8. S

Bir Cümle İçindeki En Kısa Ve En Uzun Kelimeyi Bulma Ve Kelimeleri Ayrı Ayrı Yazdırma Fonksiyonları

yazdığında kodu tam olarak çözemedim ama sadece ascı karakterlerden boşlukları sorgulatıp arasındaki karakterleri saydırsan daha kısa olmaz mı
Yukarı Alt