Arama Sonuçları

1. beyazbaret

Hangi Mühendislik?

themert kardeşim üniversitede istediği puanı alamayanlar genelde öyle düşünüp gidiyorlar ve orada kalıyorlar ilk gittiğim de tanıştığım 3 kişiden 2 si nasıl olsa çok kalıcı değilim diyerek sırıtıyorlardı şuan çoğu sınıfta kaldı çapraza düştü vs.. :D....inşaat mühendisliği kolay bir bölüm değil...
  2. beyazbaret

Hangi Mühendislik?

Rica ederim paşam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
  3. beyazbaret

Hangi Mühendislik?

Evet malesef dediğin gibi herkes mutlaka o kararsızlığa düşmüştür,demek istediğim tam da o zaten çok fazla kişiye bu tür konuları sorman alacağın cevapların çeşitliliğini arttırır o da kafanı karıştırır ve seni kararsızlığa sürükler.Gerekirse bulunduğun ilde mühendislik bürolarına uğra ve onlara...
  4. beyazbaret

İnşaat mühendisliği öğrencileri için kaynak

Zamanında Teknik üniversiteyi kazanamayan bir inşaat mühendisi adayı olarak sektörel olarak varsa açığımı kapatmak istiyorum internet üzerinden sektörel gelişmeleri,yenilikleri takip edebileceğim ve düzenli olarak okuyabileceğim Dergi,gazete Vs aradım fakat bulamadım.Bu konuda yardımcı...
  5. beyazbaret

Hangi Mühendislik?

Öncelikle ben mühendis olmak istiyorum dan ziyade eğer karar verdiysen ben elektrik-elektronik mühendisi olmak istiyorum diye başlamanı tavsiye ederim zira bir X mühendisi kararlı ve özgüvenli olmalıdır(Bende henüz adayım fakat X mühendisi büyüklerimle bol bol muhabbet eder bu tarz sorular...
  6. beyazbaret

”İrtifanızı yeteneğiniz değil tutumunuz belirler.” James Caan

”İrtifanızı yeteneğiniz değil tutumunuz belirler.” James Caan
  7. beyazbaret

mühendis için 2.öğretim avantaj mı yoksa dez avantaj mıdır

merhaba CılgınJO kardeşim,yalnızca 1. , 2. öğretim konusuna değineceğim; Üniversitelerde genelde 1.öğretim(sabah) dersleri saat: 08:00 de başlar(Üniversite programına öğretim programına göre değişiklik gösterebilir),2.öğretim(akşam) genelde 17:00 da başlar ve ikinci öğretimde mühendislik...
Yukarı Alt