Arama Sonuçları

1. H

Programlama Yardıma İhtiyacım Var

volkan ünal arkadaşımız var onun videolarını izleye bilirsiniz..
  2. H

ESP8266 Kullanımı

ben yapmak istedigim ölçtügüm ısı bilgisini diger module gönderip ekrana yazmak iki modulu nasıl tanıtacam bir birine örneklerde ıp adresleri veriliyor. modullerde özel bir ıp kodu oluyormu.birde hocam ben c dilini 4/2 biliyorum lise mezunuyum o yüzden bazı konularda sıkıntı çekiyorum bana...
  3. H

ESP8266 Kullanımı

volkan hocam mrb sizin yazılarınızı videolarınızı takip etmekteyim.esp8266 ile ilgili videonuzu seyrettim benim sormak istedigim bir kaç sorum var internetten araştırdıgım kadarı ile esp8266 modulu sürekli arduıno ile kullanmıslar.. ben ise atmega8 veya atmega16 gibi bir entegre ile kullanmak...
  4. H

Abaküs Kitap’tan 4 set Mühendis Beyinler Takipçilerine Hediye

Ben ögrenci degilim katılabiliyormuyum.. Katılabiliyorsam Temel Mühendislik Seti
  5. H

Atmel Programlama

elinde projen varsa elimden geldigi kadar yardımcı olurum hangi işlemciyi kullamayı düşünüyorsun..
  6. H

C ile AVR programlama - Ders 4

slm hocam videonuzu izleyerek tanımlamaları yaptım( avrstudio 7) hersey normal lakin fuse bitleri filan nasıl ayarlayacaz okonuda da yardımcı olurmusunuz..
  7. H

slm volkan hocam sizin ders 4 izledim avrstudyo ya usbasp tanıtmıssınız 2313 için ben atmega8...

slm volkan hocam sizin ders 4 izledim avrstudyo ya usbasp tanıtmıssınız 2313 için ben atmega8 ve atmega16 ile calısıyorum genelde usbasp ile bunları programlamak için ayrı ayrı tanımlama mı yapmam lazım yardımcı olurmusunuz..
Yukarı Alt