Arama Sonuçları

1. mouthofgothmog

solidworkste kütleyi artırmadan parçanın fosunu nasıl artırabilirim?

Başlıkta da belirttiğim gibi bu işi nasıl yapabilirim? İdeal kütle/fos oranı nedir ?
  2. mouthofgothmog

Matlab vize soruları

Merhabalar forum ailesi. Matlab vizem yaklaşıyor...elinde vize soruları örnekleri olan var mı? veya matlabe uyarlayabileceğim programlama soruları vs. ?
  3. mouthofgothmog

Solidworks ornek cizim yardim

Merhaba muhendisbeyinler uyeleri solidworkste cizime yeni basladim. Internette bir suru tasarim var ama bu tasarimlarin olculeri vs hakkinda pek bilgi yok. Bende bunlari nasil cizecegimi bilemiyorum o yuzden. Olculu basit makine sistemleri parca cizimleri ornegi bulunan bir site paylasim vs...
  4. mouthofgothmog

cad-cam-3d modelleme için uygun laptop

merhaba mühendis beyinler ailesi. bu sene üniversiteye yerleştim hazırlık sınıfı öğrencisiyim. solid-autocad gibi programlarda kendimi geliştirmek istiyorum. hiç bir şey bilmeden sıfırdan başlayacağım. önerebileceğiniz bir laptop var mı? bu programları kullanırken performansından memnun...
  5. mouthofgothmog

Makine gelmezse altina ne yazmaliyim yardim

Makineye alternatif olarak ne yazabilirim. Mesleklerin gelecegi,turkiýedeki durumlari. Hangisi makineye daha yakin? Her turlu bilgiye ihtiyacim var? Kontrol otomasyon mu mekatronik mi elektrik mi? Ozellikle mesleklerin gelecekleri ve turkiyedeki durunlarina ihtiyacim var. Iyi forumlar
  6. mouthofgothmog

Ytu makina mühendisliği mi itu imalat mühendisliği mi?

Sizce hangisini secmeliyim? Hangisi daha avantajli olur? Okul farki ve bolum vs degerlendirirseniz cok sevinirim.
  7. mouthofgothmog

Mühendislikte Üniversitenin Önemi

Muhendis beyin uyelerinin tecrubelerinden faydalanmak istiyorum. Oncelikle universite sinavlarina hazirlaniyorum ve ilk sinav biraz moralimi bozdu. Sene basinda hedefler ituler odtulerken saniyorum sinav aninin bana yaramamasi uzerine hedef dusurdum cunku sinavlarda ilk 10-15 bindeki...
Yukarı Alt