Arama Sonuçları

1. T

Kombi Sökümü _ Bugün Ne Sökelim? -64-

Hocam ben merak ediyordum. Gayet güzel olmuş. Kombiler hakkında bilginiz varmi yoksa elinize gelmişken soktunuz mü?
  2. T

isisde devre elemanı ismi bulma

Mode yazani button olarak aratın. Diğerlerini sol tarafta gnd, power bağlantılarının olduğu sekmede input ve output olarak bulabilirsiniz. Bulamazsanız yarın ben PC den girer resmini atarim.
  3. T

Babamın Projesi Benim Hayallerim

Enerjinin korunumu YASASI var. Enerjinin korunumu teoremi dememişler. Çoğu mühendis, fizikçi yada tekniker gibi bende lise caglarimda bunun hayalini kurdum ama benimde hayallerimi korelttiler:(
  4. T

Babamın Projesi Benim Hayallerim

Şu ana kadar dediklerin sınırsız enerji demek. Buda hayal urunu demek:)
  5. T

dynArduino Ödüllü Çekiliş

Esogude okuyorum. 25 yaşındayım. Kartim yok. Robotik ve yazılımla ilgileniyorum.
  6. T

hareketten elektrik üretmek

O dediğin Akım değil volt. Değişik dinamo kullanarak arttırabilirsin. Ama sen tam ne istediğini bilmiyorsun yada anlatmak istemiyorsun.
  7. T

Kitap Hediyeli Çekiliş

Katılmak İstiyorum - Dereceli (Bulanık) Sistem Modelleri
  8. T

Kayserili Kardeşlerin Motor Buluşu

Yine mi?
  9. T

"Yerli Otomobil" Neden Cadillac BLS'ye Bu Kadar Benziyor?

İnşallah gerçekten motor bizimdir. Yapılan iş gerçekten büyük bir iş. Buyuk dertlerimizden biri için gösterilen çaba beni mutlu etti. Ama Devrim'in başına gelenler ortadayken bakan neden seçim uğruna bu kadar çabasını riske attı anlamak zor. Maalesef bizde yapılan herşey parti gözüyle...
  10. T

Arduino ve Raspberry Pi Ödüllü Çekiliş

Bende yarışmaya katılmak istiyorum.
  11. T

peltier

Peltier ler hücrelerden oluşurlar. Soğutucuya değmeyen kısımlardaki hücreler bozulur. Peltier ile soğutma yapmak istiyorsunuz ama oda çok kullanışlı değil. Isınan yüzeyini yağ ile yada su ile sogutman gerekebilir. Tek başına hem çok elektrik harcıyor hem de çok isiniyor.
  12. T

Amerikan doları neden değerlendi?

Atalarımız o savaşa kazanmak için girmemişlerdir. Vatan için girmişlerdir. Ben yaklaşık 2-3 yıldan beri bahsettiğiniz firmanın ürünlerini kullanmıyorum. Kullanırken su gibi içerdim. Dediğiniz boykota katıldım. Katılmamın sebebi filistindekiler gazzedekiler falan değil. Bunu müslüman kardeşime...
Yukarı Alt