Arama Sonuçları

1. Mustafa Yaşar Keçeci

C# Proje ödevime yardım !!

Böyle bi proğramım var proje ödevim. Eksik kısımları doldurmamda yardımcı olurmusunuz. C# Dili ve ben fazla anlamıyorum tek algoritma dersim var alttan, kendi dönem derslerimde ağır biraz yardımcı olursanız sevinirim.. #include <stdio.h> #include <stdlib.h> #include <time.h> #include...
  2. Mustafa Yaşar Keçeci

Nükleer santrallerin yapılmasını destekliyormusunuz?

Barajlar artık tam olarak karşılayamıyor türkiyenin elektriğini. Geçen aylarda en buyuk barajımız olan atatürk barajını gezdim yerinde inceledim teknoloji geliştikce elektriğe olan ihtiyacımız daha da arttı atatürk barajı bile türkiyenin %5 lik kısmını karşılıyor. Yani atatürk barajındaki...
  3. Mustafa Yaşar Keçeci

inşaat, makine, elektrik sizce hangisi

Bence ev konusuna bu kadar çabuk girme ilk önce bi arkadaslarını tanı ortamı yanı başka sehirde okuyacaksan şehiri bulunduğun bi ortamı tanı. Direk eve çıkarsan bi takım sıkıntılar yaşayabilirsin. Ama apart evler tek kişi için ideal olabilir herşey içinde sadece mutfak masrafını sen...
  4. Mustafa Yaşar Keçeci

@ofsaytta sadece diplomaya bakacak olursak inşaatı fazla bilmiyorum yardımcı olacak arkadaşlar olabilir ama elektrik elektronik veya makineden makineyi seçmeni tercih ederim. Bunu başka bi konuda da söyledim. Elektrik veya elektronikte kendini geliştirmen gerekli ama makinede geliştirmesende bi...
  5. Mustafa Yaşar Keçeci

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği mi Hava ve Uzay Mühendisliği mi?

Benim tercihim uzay ve havacılık olurdu, sanırım sadece ODTU'de var bu bölüm. Mezun olunca fazla rakibin olmayacak iş olanağın fazla olacak, biraz daha araştırıp gönül rahatlığıyla seçebilirsin..
  6. Mustafa Yaşar Keçeci

@Kemal Okur arkadasımız sana inşaat ve elektrik elektronik kısmını anlatmış tamamıyla katılıyorum. Bir elektrik elektronik mühendisliği öğrencisi olarak önerim, elektriğe elektroniğe merakın yoksa kesinlikle gelme çok zorlayabilir canından bezdirebilir hatta okulu bırakmak bile isteyebilirsin...
  7. Mustafa Yaşar Keçeci

YGS - LYS yardım

Mühendislik istiyorsan lys matematik fene gitmek zorundasın. Ygs ile teknik eleman niteliğinde 2 yıllık okursun..
  8. Mustafa Yaşar Keçeci

Makine Mühendisliği Hakkında Yorumlar

İş olanağı fazla işin içinde olduğun bir bölüm. Biraz ağır gelebilir ama düzenli çalışırsan ve severek okursan bölümü sana daha çok faydası dokunacaktır. Çevremdeki çoğu fabrika 1 tane elektrik mühendisi alırken 5 tane makine muhendisi alabiliyor. Makine muhendisliğinde sevdiğim mutfak takıöı...
  9. Mustafa Yaşar Keçeci

Duyuru Kullanıcı Adı Değişiklikleri ( Önemli ! )

Merhaba Oğuzhan Bey Kulanıcı adı değişikliği hala devam ediyorsa benim kullanıcı adımı Mustafa Yaşar Keçeci olarak değiştirirmisiniz.
  10. Mustafa Yaşar Keçeci

Elektrik Elektronik Mühendisliği 1. sınıf tavsiyeler

Teşekkür ederim yazın proğramlama diline biraz daha ağırlık vericem..
  11. Mustafa Yaşar Keçeci

Elektrik Elektronik Mühendisliği 1. sınıf tavsiyeler

Merhabalar Elektrik Elektronik Mühendisliği okuyorum ve kendimi artık bir alanda geliştirmek istiyorum. Proğramlama dili ve AutoCad Çizim(SolidWorks) vs. Bu iki alandan birinde kendimi geliştirmek istiyorum, size sorum sizce hangisine ağırlık vermeliyim hangisinin geleceği daha iyi. Ben kendimi...
  12. Mustafa Yaşar Keçeci

EEM'nin Diğer mühendisliklere karşı avantajları

Merhaba Her şey kendini geliştirmene bağlı. Kendini ne kadar çok geliştirirsen iş bulma olasılığın da o kadar çok. Şimdi gelelim Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile Mekatronik Mühendisliği arasındaki farklara; Mekatronik Mühendisliği EEM, Makine ve Bilgisayar Mühendisliğinin karısımıdır buda...
  13. Mustafa Yaşar Keçeci

C++ Proje ödevim hakkımda yardım (ACİL)

Merhaba Değerli zamanınızı ayırıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Kafamda bir şeyler oluştu gibi ancak ilk defa görüyorum c++ dersini ve tam anlamıyla çok yabancı geliyor. Üniversitede birinci sınıfım, codlar kafamı karıstırdı anlayamadım bi türlü. Son çarem olarak burayı düşündüm...
  14. Mustafa Yaşar Keçeci

C++ Proje ödevim hakkımda yardım (ACİL)

Teslim Tarihi: 11/05/2016 Bu sınav için, üç farklı *.txt dosyasında kayıtlı soruları rastgele seçip kullanıcıya soracak ve cevapları kontrol edecek, kim milyoner olmak ister yarışmasına benzer bir program oluşturmanız istenmektedir. Her bir dosya farklı bir soru kategorisini belirtmektedir...
Yukarı Alt