Arama Sonuçları

1. civanucar

Masaj atmaya çalıştımda olmuyor Facebooktan mesaj yazdımda bakabilirmisin .

Masaj atmaya çalıştımda olmuyor Facebooktan mesaj yazdımda bakabilirmisin .
  2. civanucar

Petrol doğalgaz mühendisliği hakkında ne düşünüyorsunuz

Araştırmadığın belli deniliyorki bilinen petrol kaynakları 2065 yılında tükenecek "bilinen" petrol piyasasını dengede tutmak için gösteriliyor veya gösterilmiyor dediğin şey olacak olsa arap şeyhleri nin " etekleri " ( :) ) tutuşmuştu çoktan . Matematik ve geometrim ve fizğin belli konulari ...
  3. civanucar

İlgilendiğin için teşekkür ederim . Bu arada 1-2 yıla yeni bir ekonomik sistem görürsen şaşırma ;)

İlgilendiğin için teşekkür ederim . Bu arada 1-2 yıla yeni bir ekonomik sistem görürsen şaşırma ;)
  4. civanucar

Şuan odtü petrol doğalgaza tamamen konsantreyim gelecekte yeni fikirlerimle gelicem .

Şuan odtü petrol doğalgaza tamamen konsantreyim gelecekte yeni fikirlerimle gelicem .
  5. civanucar

Bir cevap yazabilirmisiniz sayfanın kurucusu ve yöneticisi olarak :)

Bir cevap yazabilirmisiniz sayfanın kurucusu ve yöneticisi olarak :)
  6. civanucar

https://www.muhendisbeyinler.net/forum/konu/dusunduklerim.1027/

https://www.muhendisbeyinler.net/forum/konu/dusunduklerim.1027/
  7. civanucar

MB Forum Hakkında Öneri

Merhaba sayfa hakkinda birkaç önerim ve eleştrim olacak . Öncelikle sayfanın genel yapısı direk facebooktan çalıntı mühendislerin yaratıcı olması gerektiğini siz söylüyorsunuz . Kuruluş amacı gerçekten çok güzel bir sayfa 2 gündür çıkamadım ama facebookta 337 bin takipçi varken burda 337 kişi...
  8. civanucar

Petrol doğalgaz mühendisliği hakkında ne düşünüyorsunuz

Ben Fırat bilgisayar müh. Hazırlık sınıfında terk ettim. ODTÜ veya İTÜ petrol doğal gaz gelirse gideyim mi? Yani doğayı seviyorum teknoloji ile bağım yok pek maaş iş imkanları nasıl herkes bir şeyler söylüyor... Aranızda okuyan var ise yardımcı olabilir mi?
Yukarı Alt