Arama Sonuçları

1. C

gaziantep(ingilizce) vs karadeniz teknik(türkçe)

Elektrik-elektronik müh. düşünüyorum,kafamda yurt dışı planıda var.Türkçe teknikte okumak mı yoksa ingilizce gaziantep te okumak mı daha iyi? Bu üniversitelerde okuyan veya mezun olan varsa görüşlerini paylaşırsa sevinirim... mf-3 70.000 mf-4 79.000
  2. C

mühendis için 2.öğretim avantaj mı yoksa dez avantaj mıdır

Fazladan ödenen harç parası sorun değil ama eğitim kalitesinin birinci öğretime nazaran daha düşük olması ,meslegim adına kötü birşey....
  3. C

Aslında tamda dediğiniz gibi bir cihaza bakınca beynimde içini ,yapısı simülasyon etmek keyif veriyor bana...Erciyes üni. Çok istiyordum ancak ikinci öğretim geliyor bunada sıcak bakmiyorum.
  4. C

Sınavda iyi derece yapmadım ve mf3-mf4 te 93 bin-94 bin yaptım...Sağlıkta tıp ve diş hekimliği dışındaki bölümler mühendislikten daha kötü durumda sanırım.Bana en sempatik gelen mühendislik ise elektrik elektronik mühendisliği.Bu bölüm ile ilgili araştırma yapınca erciyes üniversitesinin çok...
  5. C

Meslek Hakkında Güncel Bilgiler....

Abi kime danıştıysam bu mesleği seçme diyorlar,Türkiye de olmaz bu meslek diyorlar...Sanırım staj yapmışsındır,bu mesleğe Türkiye de çok ihtiyaç var mı?
  6. C

EEM'nin Diğer mühendisliklere karşı avantajları

EEM çok temel bir mühendislik .Bu mühendisliğin mekatronik mühendisliği gibi daha genel mühendisliğe karşı avantajları ve dezavantajları ( iş bulma,maaş vb. Kapsamlarda) değerlendirirseniz sevinirim....
  7. C

Alıntı yapmayı unuttum,forumdada düzeltme özelliği yok sanırım...
  8. C

Öncelikle cevap için teşekkür ederim, Türkiye de bu mesleğin bilinmediği,altyapısı olmadığı için mekatroniği tavsiye etmeyen kişiler var.Türkiye nin gelişmişlik seviyesini göz önüne alırsak haklılar sanırım...İmkan ve fırsat bulursam yurt dışında yaşama planımda var.Yurt dışında mesleğin gücü...
  9. C

1-Abi bazı mühendisler bölümünü okurken keşke şu mühendisliği okusaydım diyorlar sen diyor musun? 2-EE mühendiğine göre okuduğun mühendisliğin daha avantajlı olduğunu düşünüyor musun? 3-Okuduğun bölümün iş bulma sıkıntısı olacağını düşünüyor musun? 4-Meslek sahibi olunca ortalama ne kadar...
  10. C

Merhaba Ben bu bölüme ilgi duyan ancak farklı söylemlerle kuşkuya düşen biri olarak ,bölümle ilgili birinci elden bilgi almanın en doğrusu olacağı kanaatındeyim.Bu bölümü okuyan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim...
  11. C

Meslek seçimi,yardım ederseniz sevinirim...

Peki sizce en avantajlı olan hangisi? Hacı,baktım o konuya ama mekatronik hakkında detaylı bilgi bulamadım
  12. C

Mekatronik elekt. Elektronik mühendislerinin görebildikleri işe giribiliyorken,elek.elektronik mühendis mekatroniğin girdiği işlere giremiyebilir sanırım??
  13. C

Uzun süredir el becerisi istiyen diş hekimi olma planım vardı ama aldığım puan buna yetmeyecek gibi...Bununla birlikte uzun süredirde elektrik devlere,motorlu sistemlere ilgim var,tabi elekt.-elektronik müh. olan abim ve ablamın etkisi yok diyemeyiz.Açıkcası genel olarak elekt.-elektronik...
Yukarı Alt