Arama Sonuçları

1. gunduzaziz

Montaj hattı dengeleme

Firma ile yaptığımız anlaşma gereği bu verileri sizinle paylaşamam.
  2. gunduzaziz

Montaj hattı dengeleme

Veriden kastınız , konuyla ilgili kaynaksa mail adresinizi verin elimdekileri sizinle paylaşırım.
  3. gunduzaziz

Arena simulation

Merhaba, arena programına hakim birine ihtiyacım var, bir iki soru sormam lazım. Bilen varsa yorum yapabilir mi?
  4. gunduzaziz

Mühendis olmak istiyorum ama matematigim zayıf

Kardeşim matematik ve fiziğin aşırı zayıfsa yazma derim. Bir sürü meslek var iyice bir araştır. Çünkü aldığın çoğun dersin temelinde fizik ve matematik var. Anlaman daha da zorlaşır. Şöyleki okulu her türlü bitirirsin ama iş hayatında da karar verirken bunun eksikliğini çekersin. İnşaat...
  5. gunduzaziz

Solidworks Windows 10 Kurulumu - Solidworks 2016

tesekkür ederim. Hallettim ben.
  6. gunduzaziz

Solidworks Windows 10 Kurulumu - Solidworks 2016

Linki bana da yollayabilir misiniz?
  7. gunduzaziz

Montaj hattı dengeleme

Herkese merhaba. Balıkesir Üni. 3.sınıf öğrencisiyim. Gönüllü olarak Balıkesir de bir büyük firmada montaj hattı dengeleme projesini aldım. Bu konuda bilgili ve tecrübeli olan arkadaşlarımıza ihtiyacım var. Ders notu da varsa elinizde veya linki bana ulaştırırsanız çok mutlu olurum.
  8. gunduzaziz

Abaküs Kitap’tan 4 set Mühendis Beyinler Takipçilerine Hediye

İstediğim set: C ile Programlama Seti Bölüm: Baun Endüstri Mühendisliği
  9. gunduzaziz

Otomotiv sektöründe aranan nitelikler

teşekkür ederim Alper Bey
  10. gunduzaziz

Ben endüstri mühendisi olarak; planlama mühendisi,metot memühendisi veya üretim mühendisi olarak çalışmak istiyorum. Kusura bakmayın bunu belirtmemişim. Peki bilgisayar programı olarak ne bilmem gerekir? Bu yazdığınız kalite teknikleri hakkında fikir sahibiyim, nasıl öğrenebilirim tam olarak?
  11. gunduzaziz

Motor Seçimi

Projemizi gerçekleştirdik . Hidrolik makaslı bir platform yaptık. İlginiz için teşekkür ederim.
  12. gunduzaziz

tamamdır görüşmek üzere. İyi günler...
  13. gunduzaziz

Çok teşekkür ederim, önerilerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz.Müsait olduğunuz zamanlar nelerdir ona göre skyp'tan görüşelim .
  14. gunduzaziz

Merhaba, ben endüstri müh. 3.sınıf öğrencisiyim.Otomotiv sektöründe çalışmak istiyorum.Bunun için neler yapmam gerekir?(öğrenmem gereken programlar,üretim-yönetim teknikleri,okumam gereken kitaplar v.s.)
  15. gunduzaziz

Motor Seçimi

Tasarımımız bu. Yardımlarınız için tekrar teşekkürler...
  16. gunduzaziz

Mühendislikte Üniversitenin Önemi

Her şey iyi bir okul değil fakat iyi bir okul işe girişlerde ve kendinizi geliştirmek için(eğitim kadrosu ve konumu gereği ulaşılabilecek imkanlar fazla İstanbul,ankara vs.) önemli bir etken.İyi bir okulda olursanız rekabet daha fazla olduğu için bulunduğunuz ortamda tutunabilmek,rekabette...
  17. gunduzaziz

Motor Seçimi

Teşekkür ederim yardımınız için fakat zaman sıkıntımız olduğu için erken karar vermek zorundaydık ve hidrolik sistem yapmaya karar verdik.
  18. gunduzaziz

Motor Seçimi

Evet düşünüyoruz, makaslı bir sistem aklımıza geldi. Ancak düşündüğümüz sistem daha önce yapılmış bu yüzden farklı alternatiflere bakıyoruz.Hidrolik sistem olarak bir öneriniz var mıdır?
  19. gunduzaziz

Merhaba.Ben Baunöğrencisi Aziz Gündüz. Ergonomi projesi için bir asansör mekanizması şeklinde...

Merhaba.Ben Baunöğrencisi Aziz Gündüz. Ergonomi projesi için bir asansör mekanizması şeklinde çalışacak bir masa tasarlamayı düşünüyorum. Sorun şu ki bu mekanizmanın hareketini sağlayacak bir motora veya benzeri güç sağlayabilecek bir araca ihtiyacım var. Bu konu hakkında pek bilgim olmadığı...
Yukarı Alt