Arama Sonuçları

1. gunduzaziz

Arena simulation

Merhaba, arena programına hakim birine ihtiyacım var, bir iki soru sormam lazım. Bilen varsa yorum yapabilir mi?
  2. gunduzaziz

Montaj hattı dengeleme

Herkese merhaba. Balıkesir Üni. 3.sınıf öğrencisiyim. Gönüllü olarak Balıkesir de bir büyük firmada montaj hattı dengeleme projesini aldım. Bu konuda bilgili ve tecrübeli olan arkadaşlarımıza ihtiyacım var. Ders notu da varsa elinizde veya linki bana ulaştırırsanız çok mutlu olurum.
  3. gunduzaziz

Otomotiv sektöründe aranan nitelikler

Merhaba, ben endüstri müh. 3.sınıf öğrencisiyim.Otomotiv sektöründe çalışmak istiyorum.Bunun için neler yapmam gerekir?(öğrenmem gereken programlar,üretim-yönetim teknikleri,okumam gereken kitaplar v.s.)
  4. gunduzaziz

Motor Seçimi

Merhaba arkadaşlar, Ben ergonomi projesi için bir asansör mekanizması şeklinde çalışacak bir masa tasarlamayı düşünüyorum. Sorun şu ki bu mekanizmanın hareketini sağlayacak bir motora veya benzeri güç sağlayabilecek bir araca ihtiyacım var. Bu konu hakkında pek bilgim olmadığı için ne...
  5. gunduzaziz

Endüstri Mühendisliği Atolye Stajı

Iyi günler, Ben Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencisi Aziz Gündüz. Bu yıl atölye stajım var ve atölye stajını talaşlı imalat yapan bir fabrikada yapmam lazım. Ne kadar uğraştıysam olmadı, bulamadım. Yardımcı olur musunuz? Istanbul veya balıkesirde çalışabilirim. Hiçbir ücret...
Yukarı Alt