Arama Sonuçları

1. T

İnşaat Mühendisliği Türkçe mi İngilizce mi

Abi çok sağolasın çok candan ve iyi yürekli birisine benziyosun ben ingilizceyi en başa yazıcam tutarsa ilk sana söyleyeceğim. Ama eğer orası tutmassa büyük ihtimal ktü harita müh tutacak.Oraya da iyi diyorlar.Bakalım hayırlısı.Verdiğin bilgiler için çok sağol abi.
  2. T

abi ktü bu yıl yeni inşaat müh ingilizce açıyor. Sizce ilk yıl diye bi boşlama veya tecrübesizlik olur mu? Tercih listeme eklemeli miyim?
  3. T

abi ktü bu yıl yeni inşaat müh ingilizce açıyor. Sizce ilk yıl diye bi boşlama veya tecrübesizlik olur mu? Tercih listeme eklemeli miyim?
  4. T

Makine Mühendisliği mi Mekatronik Mühendisliği mi?

peki sakarya üni mekatronik mühendisliği sizce nasıl?
  5. T

Üniversite Tercihinde Dikkat Edilecek Hususlar

Arkadaşlar ktü bu yıl %100 ingilizce inşaat mühendisliği açacak. Sizce gitmeli miyim? İngilizce eğitimim herkes gibi 4 yıl anadolu lisesi öğrenci düzeyinde.Yapabilir miyim sizce derslerini? Cevaplarsanız çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler.
  6. T

Makine Mühendisliği mi Otomotiv Mühendisliği mi?

çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgilerden dolayı
  7. T

peki karadeniz teknik harita mühendisliği hakkında bir fikriniz var mı?
  8. T

peki karadeniz teknik harita mühendisliği hakkında bi düşünceniz var mı?
  9. T

nasıl yani yaş ilerledikçe yani memurlukta ilerledikçede mi artış olmuyor?
  10. T

haklısın harita mühendislerinin iş sıkıntısı yokmuş da parası o kadar az değildir ya ben başlangıç maaşını 2750 diye duydum.
  11. T

Arkadaşlar Mf4 sıralamam 82bin.Trabzondaki endüstri müh 72 bin samsundaki 88bin.Aynı zamanda harita mühendisliğnde düşünüyorum.Sizce buradaki harita mühendisliğini mi düşüneyim yoksa samsundaki endüstri mühendisliğinimi?Cevaplarsanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
Yukarı Alt