Arama Sonuçları

1. james lea

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Ege üniversitesi bilgisayar mühendisliğini kazandım.üniversite olarak nasıl iyi mi bilgisayar muhendisliginde?
  2. james lea

Matematik Mühendisliği Hakkında Yorumlar

Şartlar maalesef kotu.yani sadece matematik okursam is zor bulurum.bunu matematik mühendisi okuyan abilerime ve ablarima danıştım.yazılımda kendimi gelistirmem daha mantıklı diyorlar.yani dediginiz gibi matematik yanina bir dal daha ekle diyorlar.dünde bir bilgisayar mühendisi ile...
  3. james lea

Peki sizce y ru matematik mühendisliği iyi bir bolum mu?is olanakları iyi m8dir?mezun olduğunda pişman olur muyum?
  4. james lea

Matematiği seviyorum ve ayni şekilde yazılıma da ilgim var.ben matematik mühendisliğini okuduktan sonra is sahibi olma olasılığım yuksek midir?çalışabileceğim yerler nelerdir?sorması ayıp maaş olarak mezun olunduktan sonra ne kadar ücret alıyorlar?teşekkürler
  5. james lea

Matematik mühendisliği nasıldır?seçersem pişman olur muyum?is olanakları türkiye de iyi mi?
  6. james lea

Hangi Mühendisliği Seçmeliyim

Teşekkürler.
  7. james lea

İnşaat Mühendisliği mi Makina Mühendisliği mi?

sorularımı cevapladığınız için teşekkurler
  8. james lea

üniversiteden yeni mezun olan bir makine mühendisi ingilizce bilmeden iş bulma ihtimali var mıdır?eğer ingilizce biliyorsa iş bulma ihtimalini artırır mı(turkiyede)?
  9. james lea

öncelikle ben gecen sene lys ye girdim 32 bin yaptım.tercih doneminde bilgisayar yazmayı düşünüyordum.sonra iş olanakları yuzunden vazgeçtim ve 1 sene uzattım sanırım bu senede aynı sıralamayı yaptım.aklımda suan makina ve inşaat mühendisliği var(makinayı daha cok istiyorum.).sizce hangisini...
  10. james lea

Endüstri ile elektriği araştırdım.sanırım elektrik bana daha uygun.Geçen senede bilgisayar mühendisliği istiyordum ama annem babam tıp olur diye bir sene daha uzatma mı istediler.tabi bu olmayacak gibi.ygs de 70k gelir Lys de de bunu 30 yada 20 k çekebilirim.sizce ben hangi üniversitede okursam...
  11. james lea

Teşekkürler araştırmaya başladım
  12. james lea

Sıralamam 30.000 gelecek gibi bu sene sizce hangi mühendisliği secersem ve hangi üniversiteye gidersem daha avantajlı olur
  13. james lea

Bilgisayar mühendisliği hakkında yorumlar

şimdi anladım: her yazilimda program vardir , ama programlar tek baslarina yazilim degildirler. notepad.exe bir programdir , notepad bir yazilimdir. Çok çok teşekkürler :-) :-)
  14. james lea

Önceliklle teşekkür ediyorum :).tam olarak anlamadim :) sanırım biraz daha araştırmam gerekiyor :)
  15. james lea

Teşekkürler size de iş hayatında başarılar :-) Son bir sorum var.programlama ile yazılım arasındaki fark ne?internetten araştırdım da kafam daha çok karıştı tamam az once buldum biri hazır kod alıyor diğeri kod hazırlıyor
  16. james lea

tesekkurler :-) algoritma dan sonra ne öğrenmeye başlayayım?
  17. james lea

Biyomühendislik Hakkında Yorumlar

32k. evet zormuş ama türkiyede de pek iş yokmuş. bence sevdigin diger muh.lere yonel. Sakarya üniversitesi bilgisayar mühendisliğini araştırmanı tavsiye ederim. muhendisliklerde kendini gelistirmen ve ingilizce cok onemli.
  18. james lea

Biyomühendislik Hakkında Yorumlar

bu arada eem yi sectikten sonra elektrikte uzmanlasmani tavsiye ederim(bana tavsiye edenler oldu.)
Yukarı Alt