Arama Sonuçları

1. Y

Yangın Tesisat Sprink Tasarımı ve Hesabı

sprinkler arasındaki bu mesafe hesabı nasıl hesaplanıyor.sayılarla örnek verebilirmisiniz.
  2. Y

staj

bu yıl ımalat stajı yapacam ancak hıcbırsey bılmıyom staj yapmadan once kaynak kıtap sıparıs edıp okumak ıstıyom neler onerırsınız
  3. Y

Önemli Mukavemet 2 - Videolu Soru Çözümlerim

ucgen yaylı yukun dıagramı nasıl cızılır mantıgı nedır
  4. Y

Kafa Nakli Mümkün Mü?

Canavero bir kaçık değil, tüm olası problemlerin ve engellerin farkında. Şöyle söylüyor: "Nakil sonrasında birey ayağa kalkıp yürümeyecek elbette. Ancak bireyin yüzünü hissedip hareket ettirebilmesini umuyoruz. Eğer başarabilirsek, omuriliğin kendini tedavi etmesi en az 12 ay alacaktır. Bu...
  5. Y

Makine Mühendisliği - Statik

ucgen yaylı yukun dıagramı nasıl cızılır mantıgı nedır (kesme kuvvet ve moment dıagramı)
  6. Y

solidde çizebileceğim montaj örnekleri

solıdde cızebılecegım montaj orneklerı varmı paylasabılırmısınız
  7. Y

talaşlı imalat kaynak yardımı

kaynaktan kastım kitap adı
  8. Y

talaşlı imalat kaynak yardımı

bu yıl üretim stajı yapacagım ancak pek bir bilgi birikimim yok.bana yardımcı olacak talaşli imalat kaynak ismi verebilirmisiniz.
  9. Y

Kitap Hediyeli Çekiliş

katılmak ıstıyorum .Dereceli (Bulanık) Sistem Modelleri
  10. Y

Makine Mühendisliği - Ölçme Tekniği

Ölçüm teknikleri ders notu olan paylaşabilir mi vaya çalışabileceğim bir site var mı?
  11. Y

Arvind Gupta Magnetic Levitation Deneyi

cok tesekkur ederım
  12. Y

Arvind Gupta Magnetic Levitation Deneyi

deneyi ile ilgili slayt hazırlayıp sınıfta anlatacağım. bana yardımcı olurmusunuz nasıl bir şeyler yapabilirim?
  13. Y

Solidworks Çizim Yardım Bölümü

yardımcı oldugunuz ıcın tesekkür ederim.
  14. Y

Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Puan Durumu?

700 ustu evın durumuna baglı olarak degısıyor 2+1 de aynı 3+1 de aynı
  15. Y

Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği ve Puan Durumu?

ben karabük üniversitesi makina mühendisliği (okuyom %100 ingilizce).şehir küçük bir yer yapacak faaliyet yok.üniversite sayesinde gelişmeye başladı.üniversite gelecek vaad eden bir üniversite.45000 öğrencisi var.ev kiraları yüksek pahalı şehir.öğretmen açıgı var.ingilizce egıtımlerı nasıl...
  16. Y

Solidworks Çizim Yardım Bölümü

Solidworks'a yeni başlayacağım yardımcı olabılecek bır kaynak ya da sıte onerebılır misiniz ?
Yukarı Alt