Arama Sonuçları

1. xtrailmutlu

Makine Mühendisliği Hazırlık Sınıfı

Kölelikten kastım şuydu aslında :) Şahsen 3 yıldır makine mühendisliği üzerine yoğunlaşmış durumdayım. Hatta ücretszi çalıştığımda oldu sırf piyasayı işi öğreniyim diye ama şimdi işi istedikten sonra insan her yerde öğrenebiliyor. ben söylediklerinizi çok iyi anladım katılıyorum hepsine :)...
  2. xtrailmutlu

Malesef DGS li olmanın zorluğunu şimdiden hissediyorum herşeyden önce 1 ay geç başlıcam. Bir de geçen sen yerleşyen arkadaşlarım moral vermek yerine ne kadar zor olduğunu anlatıyor devamlı :) Eğitim sistemine ki bu hataya bende katılıyorum malesef ama özelde değil de daha çok devlette çalışmak...
  3. xtrailmutlu

Aslında biraz çekingenliğim vardı ama bu yorumlardan sonra atlattım diyebilirim. Muafiyet sınavı konusu araştırıcam dediğiniz gibi ama artık ben hazırlık okumak istiyorum en azından biraz ingilizce mi geliştirmiş olurum :) Teşekkür ederim :)
  4. xtrailmutlu

Teşekkür ederim moral oldu biraz :) Artık bir şekilde seçim yapıcam o kadar çalışmayı da düşük bir üniv için harcamak hata olur diye düşünmeye başladım. Mecbur sınırları zorlucam bir sene daha :)
  5. xtrailmutlu

Hocam muafiyet te değilim aslında 0 dan başlatsalar raziyim ama hazırlığı geçip geçememe korkusu var biraz :/
  6. xtrailmutlu

Merhaba arkadaşlar. Kısaca özetleyeyim konuyu. 2 yıllık Makine Resmi ve Konstrüksiyon Mezunuyum. Bu sene DGS ile Mühendisliğe tamamlamak istiyorum. İyi de bir puan aldım. İzmir Aydın Bursa vs yazmayı düşünüyorum. Bölüm olarak 13 dal seçebiliyorum ama Makine var aklımda. Asıl sormak istediğim...
Yukarı Alt