Arama Sonuçları

1. M

HOMOLOGASYON PROSEDÜRÜ YAZMA

Arkadaşlar merhaba; Homologasyon prosedürü nasıl oluşturulur. bu prosedürdeki maddelere neler yazılmalıdır bilen var mı? Yada önerebileceğiniz bir site, yönlendirebileceğiniz birileri de olur
  2. M

Laptop toplama

Garanti sorun hakl8siniz ancak elimdeki pc iyi durumda. Onu degerlendirmek istedim. Verdiginiz bilgiler ve oneriler icin teeekkur ederim
  3. M

PLC ve otomasyona başlarken

Cok tesekkur ederim. Hemen arastirmaya basliyorum
  4. M

Laptop toplama

Monster pc leri biliyorum. Masaustu toplama yapar gibi laptopta da toplama yapabilir miyim once bunu arastirmak istedim. Kendi bilgisayarimdan bazi parcalari kullanmak istiyorum. Daha az maliyetli hale getirmek icin
  5. M

World can not change us, but we can change the world.

World can not change us, but we can change the world.
  6. M

Laptop toplama

Arkadaşlar merhaba, Makine mühendisiyim ve bildiğiniz gibi CAD, Analiz programlari kullaniyoruz. Kullandigim bilgisayar ekran karti sorunu yuzunden bazen kapaniyor ve acilmiyor. Anakart degismesi gerekli ancak pc uretimi durduruldugu icin parcasini bulamadim. Autocad vb programlari...
  7. M

PLC ve otomasyona başlarken

Arkadaşlar merhaba. Ben makime mühendisiyim ancak mekanik otomasyon alaninda kisa sure calismam oldu ve bu alana cok buyuk bir ilgim basladi. BMS, PLC ogrenmek istiyorum. Bu konuda sifirdan ogrenip kendimi gelistirebilecegim kaynaklar bulmam mumkun olur mu? Ya da ozel bir kursa mi gitmek...
Yukarı Alt