Arama Sonuçları

1. M

muhasebe

S.a. merhaba ben meslek lisesi lise 3. Sinifa gidiyorum. Muhasebe bölümü okuyorum. Muhendis olmak istiyorum. Holdingte calisan bir muhasebeci mi daha cok maas alir yoksa holdingte calisan bir muhendis mi
  2. M

robot projesi

Abi özel mesaj atarak linkin tamamini atarmisin Abi özel mesaj atarak linkin tamamini atarmisin Abi özel mesaj atarmisin linkin tamamini
  3. M

robot projesi

Kemal abi lroje varmi aklinda
  4. M

robot projesi

Merhaba elimde malzeme yok Aklınızda proje ve malzemeler varsa söylermisiniz. Arduino elimde yok istemiyorum. Elektrik motorundan robot yapmak istiyorum Arduino ne işe yarıyor?
  5. M

Arduino

Arduino hangi üründen buluruz. Flaşh bellekte veya adaptörde bulunurmu veya baska bir urunde
  6. M

Robot Yapımı

Saol abi cok yardimci oluyorsun
  7. M

Robot Yapımı

Robot yapmak istiyorum yuruyen ve kollu buyuk sesle yonelebilen proje biliyorsanız soyleyim
  8. M

mühendislik okumak istiyorum

Abi saol şimdi ben ne yapayım Hep arastırıyorum Ig testı yeptım 113 cıktı wikipediden 113 e baktım ileri zekalı cıktı iyimi Abi ben kitap okumayı seviyorum ama okuyamıyorum neden Ne tarz kitap okuyayım
  9. M

Abi meslek lisesi okuyorum muhasebe 11. Sinif derslrrim cok iyi bide muhendis olan insan bilim insani olur mu
  10. M

Abi iş konusunda ne diyorsun maaş konusunda hangi muhendislik dali isi var maasi iyidir
  11. M

Saol abi ben ya insaat istiyorum yada makine mekatronik falan
  12. M

Merhaba ben daha yeni üyeyim mühendislik okumak istiyorum muhendiliğe ilgim çok var ne yapmalıyım
  13. M

Transformers Ankara'da gerçek oldu.

Evet gördüm ankarada haberden
Yukarı Alt