Arama Sonuçları

1. S

Makine Müh. okurken çift anadal da Gemi Muh.

Açıkçası dediklerini Türkiyede yapamazsın yeteri kadar gelişmişlik yok. Yani tutup da baştan Makine tasarlayamazsın ki çok komplike ve zamanla yıllar içinde gelişmiş bir şey gemi makinları. Sanırım pek sektör görme fırsatın olmamış daha yenilikçi ve cüretkar düşünüyosun. Birinci tek bir yerde...
  2. S

ya bu arada demin yazdığım yorum yanlış oldu. ben seni gemi müh okuyosun sanarak yazdım kafa karıştı. kusur bakma :) düzelttim yorumumu
  3. S

hangi üniversitede okuyorsun ? İTÜ'de mi. Gemi Hakkında iyi bir temelin var anlaşılan. Bn de gemi makinaları üzerine çalışmak istiyordum ama gemi inşaatı ve gemi makinaları müh. bu işin yapılmıcağını gördüm ve bu yüzden değiştirdim. Makina okuyorsan zaten MTU gibi bir şirkette çalışma olanağın...
  4. S

Gemi ile ilgili belli bir amacın yoksa tavsiye etmem. Ben daha bu sene başında 4. sınıfta Gemi inşaatı ve gemi makinaları müh. bırakarak Makine müh. geçtim. Ki gemi müh. çok seviyordum ve fazlası ile bilgiliydim (hala ilgilenmekteyim). Furkan Bey'in dediklerine de katılıyorum fazla zorlar...
Yukarı Alt