Arama Sonuçları

1. Y

Makine mühendisleri

Belki çok klişe gelebilir ama hepsi kendini geliştirmene bağlı. Üniversite hayatını boş geçirmemen gerekiyor. Sadece makine konusunda değil sosyal çevre konusunda da kendini geliştirmen lazım gerek öğrenci klüpleriyle gerek başka etkinliklerle, yabacı dil ve programların önemi çok büyük.
  2. Y

Makine mühendisliği alanında iş hayatımızda karşılaşabileceğimiz bir problem

İyi günler, matematik hocamız bir ödev verdi. Makine mühendisliği alanında iş hayatımızda karşılaşabileceğimiz bir problemi yazıp çözümü ile birlikte götürmemizi istedi. İçinde türev olursa daha iyi olur. Nasıl bir problem götürebilirim?
  3. Y

Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Güzel bir yazı teşekkür ederim. Öncesinde görmemiştim bu yazıyı
  4. Y

Teşekkür ederim :)
  5. Y

Bu başlıkları daha önce okudum , ama başlıklarda sorduğum sorunun cevaplarını bulamadım. Film, belgesel, kitap, makale, dergi gibi öneriler için açtım başlığı.
  6. Y

iyi akşamlar, Makine Mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Kendimi nasıl geliştirebilirim? Okumam gereken kitaplar, makaleler vb. izlemem gereken belgeseller, filmler önerirseniz benim için yararlı olur. Şimdiden teşekkür ederim :)
Yukarı Alt