Arama Sonuçları

1. C

Mühendis Beyinler Öğrenci Kulüpleri Tüzüğü

her şeye rağmen içerden birilerini bulmak lazım, biz bu sene bunu gördük
  2. C

Motorlu Taşıtların Havaya Olan Etkisine Çözüm Olur mu?

Üzerinde çalışmaya devam et bence, güzel fikir.. Bu şekilde olması iki yılda bir vs. olmasından daha iyi
  3. C

Mühendis Beyinler Öğrenci Kulüpleri Tüzüğü

Zamanımız var, güzel bir çalışma olacağına inanıyorum.
  4. C

Celal Bayar Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü

Doğru işte bu birazda eğitimin teoride kalmasından kaynaklanıyor o yüzden uygulamalı eğitimlerle ve projeler yaparak bunu halledebiliriz.
  5. C

Misyon ve Vizyon

Yok ben de başta o kısmı vurgulamamıştım ondan oldu sanırım :) sonradan düzelttim
  6. C

Misyon ve Vizyon

Hayır 20 aralık değil kasım ayının sonuna kadar diyor
  7. C

Misyon ve Vizyon

Üçüncü Bölüm Öğrenci Topluluk ve Kulüplerinin Kuruluş ve İşleyiş Esasları Kuruluş esasları MADDE 10 –(1) Kulüp Kurulması: Yeni bir kulüp kurulması için yönerge şartlarına uygun kurucu en az 9 öğrencinin yer aldığı, 11. maddesinde belirtilen belgelerle birlikte her yıl Kasım ayı sonuna kadar...
  8. C

Misyon ve Vizyon

Evet öyle bir zorunluluk var diye biliyorum ben de
  9. C

Misyon ve Vizyon

Bizim en büyük farkımızın bütün alanlara hitap etmesi ve aktif olarak çalışması olur diye düşünüyorum. Tabiri caizse her telden etkinliklerde bulunmak da bir fark olacaktır. Bizim Mühendis Beyinler olarak yaptığımız etkinliklerin her bölümde ki mühendislere hitap etmeli. Tabii ki bunu sürekli...
  10. C

Celal Bayar Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü

Merhaba arkadaşlar ben Cebrail SEVİNÇ Mekatronik Müh. öğrencisiyim. Burada herkes nasıl bir kulüp istiyor, kulübün hangi etkinlik ve organizasyonlarda bulunmasını istiyor ve kulüp tüzüğü ile ilgili fikirlerini paylaşırsa çok başarılı bir kulüp olacağına inanıyorum.
  11. C

Duyuru Mühendis Beyinler Öğrenci Kulüpleri için Katılım

Celal Bayar Üniveritesinde de ben yapmak istiyorum
  12. C

EMS-100 Fluxgate Magnetometer Sensor,

Teşekkür ederim.
  13. C

anladım tekrar teşekkür ederim.
  14. C

Çok teşekkür ederim baya açıklayıcı oldu. Bir elektrikli araba için motor yapıyoruz. Onda kullanacaktık, kullanmazsak olur mu?
  15. C

Anladım çok teşekkür ederim.
  16. C

peki bu elektrik motorunda tam olarak ne işimize yarar? Motordaki orunları mı iletecek??
  17. C

EMS-100 Fluxgate Magnetometer Sensor, hakkında bilgiye ihtiyacım var. ne işe yarar nerelerde ne için kullanılır?
Yukarı Alt