Arama Sonuçları

1. Emre Kürşat

Mühendis Beyinler Kulübü Başvuru

Merhaba Ben Cumhuriyet Üniversitesi 3. Sınıf metalürji ve malzeme mühendisliği öğrencisiyim her üniversiteye yarar sağlayacak bir projede bende kendi üniversiteye de yararli bir şeyler yapmak amacı başvuruda bulunuyorum
  2. Emre Kürşat

Mühendis Beyinler Öğrenci Kulüpleri Tüzüğü

Madde 2 yi açıklamalarla genişletebiliriz.Şöyle olabilir şimdi bir proje yaparken o proje üstünde genellikle tek mühendis çalışmaz.Elektrik-elektronik malzeme makine nano teknoloji mühendislieri beraber çalışır.Tıbbın içinde bile mühendisler çalışabiliyor.Bu açıklmayaı daha genişelterek...
  3. Emre Kürşat

Misyon ve Vizyon

Cumhuriye Üniversitesi kulüp tüzüğünde 1. yarıyıl sonuna kadar süre verilmiş. MADDE 5 – (Değişik: 03.02.2016 Tarih ve 2016/2-5 Sayılı Senato Kararı) (1) Toplulukların/Kulüplerin kurulması; a) Başvuru dönemi b) Hazırlık dönemi c) Asalet dönemi süreçlerinden oluşur. (2) Öğrenci...
  4. Emre Kürşat

Cumhuriyet Üniversitesi Mühendis Beyinler Kulübü

Cumhuriyet Üniversitesi'nde okuyan arkadaşlar burada toplanım fikirlerimizi belirtelim.Üniversitemiz bu konuda zayıf şehir yapısından dolayı biraz asosyal ama katılım ve destek ne kadar çok olursa o kadarda büyük oluruz.
  5. Emre Kürşat

Duyuru Mühendis Beyinler Öğrenci Kulüpleri için Katılım

Bende katılmak istiyorum Cumhuriyet Üniversitesi için
  6. Emre Kürşat

Duyuru Kullanıcı Adı Değişiklikleri ( Önemli ! )

Benim kullanıcı ismimide Emre Kürşat olarak değiştirebilirmisiinz
  7. Emre Kürşat

Bende cumhuriyet üniversitesi için kulüp işine katılmak istiyorum

Bende cumhuriyet üniversitesi için kulüp işine katılmak istiyorum
Yukarı Alt