Arama Sonuçları

1. N

Malzeme biliminin pratik uygulamaları

Merhaba arkadaşlar. Önemli bir sunum ödevim var. Konum malzeme biliminin pratik uygulamaları yani günlük hayatımızda karşılaştığımız yerler. Sizin de bildiğiniz akılda kalıcı dikkat çekecek örnekler varsa yardımcı olur musunuz ?
  2. N

Duyuru Kullanıcı Adı Değişiklikleri ( Önemli ! )

Nilüfer yapar mısınız?
  3. N

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Hepsini denemeye çalışacağım.

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için. Hepsini denemeye çalışacağım.
  4. N

Teşekkür ederim öncelikle en kısa zamanda kitaplar almaya çalışacağım. İnternetten araştırırken...

Teşekkür ederim öncelikle en kısa zamanda kitaplar almaya çalışacağım. İnternetten araştırırken nereden başlayacağımı bulamıyorum. En azından önce okur daha sonra okuduklarım üzerine araştırmalar yapabilirim veya sizin notlarınızla pekiştirmeye çalışabilirim.
  5. N

Cevapladığınız için teşekkür ederim. Üst sınıflardan bölümün zorluğu hakkında muhabbetler...

Cevapladığınız için teşekkür ederim. Üst sınıflardan bölümün zorluğu hakkında muhabbetler duydum. Bu yüzden gözüm korktu biraz açıkcası. Boş vaktimde şuan bolken ufaktan başlamak istedim. Öneriniz için de ayrıca teşekkür ederim.
  6. N

Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği Ders Notları

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim Cevaplarınız için çok teşekkür ederim
  7. N

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Bölümüm ingilizce. İngilizce olanı alırım. Peki bu geçen ingilizce terimleri anlayabilmem için sözlük tarzı bir şey var mı?
  8. N

Merhabalar. Ben şuan hazırlık okuyorum. Seneye zorluk çekmemek için şimdiden çalışmak istiyorum. Önerdiğiniz bir kitap var mı? Veya ders notlarınızı benimle paylaşır mısınız?
  9. N

Metalurji Ve Malzeme Mühendisliği Konuları

Merhabalar. Ben şuan hazırlık okuyorum. Seneye zorluk çekmemek için şimdiden çalışmak istiyorum. Önerdiğiniz bir kitap var mı? Veya ders notlarınızı benimle paylaşır mısınız?
  10. N

Merhaba. Bende malzeme mühendisliği okuyacağım şuan hazırlıktayım. Bölümüm ingilizce. Seneye...

Merhaba. Bende malzeme mühendisliği okuyacağım şuan hazırlıktayım. Bölümüm ingilizce. Seneye konulara çok yabancı kalmamak ve zorluk çekmemek adına şimdiden biraz bakmak kendimi geliştirmek istiyorum. Notlarınızı benimle paylaşır mısınız?
Yukarı Alt