Arama Sonuçları

1. extreme008

İzmir Karşıyaka Mavişehir

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde Mavişehir semtinin dwg yada netcad çizimlerine ihtiyacım var elinde olan varsa yardımcı olabilir mı?
  2. extreme008

ZWCAD

Otomotiv mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim. Teknik resim dersi alıyorum ama meslek lisesi çıkışlı olduğum için dersin içeriği bana biraz basit geliyor. Önümde 6-7 ay gibi bi dönem var bilgisayar destekli çizim dersi almak için. Bu dönemde görüş yeteneğimi geliştirmek , ekstradan menü ve kısayol...
  3. extreme008

Büt ve ortalama(Üst sınıflar yardım)

arkadaşlar merhaba, Otomotiv mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim. Hiç bir dersten kalmadım ve geneli cc dc;ortalamam 1.83. 7 kredilik bilgisayar programlama dersi var. C# ile programlama gördük. Programa yeterince hakim olduğumu düşünüyorum ama sınavda başarı gösteremedim. Vize 25,Final 43,sınıf...
  4. extreme008

Kod yazma temellerini almak için harika bir oyun.

www.codecombat.com değişik yazılım program dillerini oyun oynayarak öğrenmek gayet hoş.
  5. extreme008

Çizim Programları Hakkında Tavsiyeye İhtiyaç Duyuyorum.

Merhaba arkadaşlar, Otomotiv müh. 1. sınıf öğrencisiyim. Çizim programları hakkında öneri isteyecektim. AutoCad ve 3Dsmax ikisinden birini öğrenmek istiyorum. AutoCad i büyük ihtimalle teknik resimde alacağım. AutoCad öğrenmeye başlayıp ders temeli mi oluşturmak daha mantıklı olur 3Dsmax ile...
  6. extreme008

Motorlu Taşıtların Havaya Olan Etkisine Çözüm Olur mu?

Merhaba, Konuyla alakalı çok detaylı araştırma yapmamış olsam da aklımdaki bir projeyi (Hayata geçip geçmeyeceği hakkında pek bir fikrim yok belki de çoktan yapılmıştır.) anlatacağım. Kullanılan fosil yakıtlar itibariyle motorlu araçların emisyon değerleri ortadır. Çevreci ve...
  7. extreme008

Mühendislik fakültesinden teknolojiye geçiş

SDÜ Otomotiv Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim meslek lisesi çıkışlıyım. Gazi Üniversitesine(MTOK) geçme ihtimalim var mıdır? Varsa bilimsel hazırlık alır mıyım?
Yukarı Alt