Arama Sonuçları

1. S

Avustralya Üniversite Bölüm Seçimi (Öneri Lütfen)

Curtin University Western Australia'nın Perth Şehrinde.. Bilgileriniz ve tavaiyeleriniz benim için çok önemli bu yüzden bi kaç sorum daha olacak.. Tavsiye ettiğiniz bölümler haricinde benim aklımda Gemi İnşaat mühendisliği yada normal İnşaat Mühendisliğide var bu bölümler hakkında ki...
  2. S

Merhaba, Söylediklerinize katılıyorum ama Burda devam etme gibi bir niyetim yok.. Türkiye'ye yönelik düşünüyorum.. Tavsiye ettiğiniz üniversiteler için de ayrıca teşekkür ederim fakat hepsi diğer eyaletlerde ben Victoria eyaletindeyim yani Melbourne ve civarı olması gerek benim için..
  3. S

Ataştırmaya başladık hayırlısıyla.. İnşAllah herşey yolunda giderde hallederim biran önce
  4. S

Burda istediğim bölüme gitme imkanım var.. Aslında niyetim kaydımı yaptırıp Türkiye'ye kaydımı transfer etmek be orda devam etmek ailevi sebeplerden ötürü, bu konuda bi bilgin varsa paylaşırsan sevinirim..
  5. S

Öncelikle verdiğin bilgi ve tavsiyeler için çok teşekkür ederim.. Gemi üzerine devam etmek istiyordum fakat Australya yüz ölçümü olarak çok büyük bir ülke ben Melbourne'de kalıyorum ve burada Gemi üzerine mühendislik yada benim bölümümle alakalı bir bölüm yok bulamadım.. Lojistik okumayı...
  6. S

Cevabınız Cevabınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.. Ben aslında üniversitede okuduğum bölğme devam etmek istedim Deniz ve Liman işletmeleri yada Gemi İnşaat Müh.. fakat burada denizcilik üzerini pek bir bölüm yok bu yüzden Lojistik üzerine yoğunlaşmak istedim ama bu bölümünde...
  7. S

Herkese Merhaba, Öncelikle kısaca kendimi tanıtmak istiyorum.. Adım Selim Emirhan, 23 yaşındayım. Türkiye'de doğdum, büyüdüm ve okudum. Anadolu Teknik Lisesi- Elektrik- Elektronik Teknolojisi ve Kocaeli Üniversitesi- Deniz ve Liman İşletmeciliği mezunuyum. Aynı zamanda hem Türkiye hem...
Yukarı Alt