Arama Sonuçları

1. C

Raspberry pi konusunda fikirleriniz

Teşekkürler arkadaşlar..Parça parça almaya karar verdim.. Gerçi yaptığım hesaplamalara göre çok maddi açıdan değişen bir şey olmayacak ama iyi yanı tek seferde o kadar para çıkmayacak.. :) vergilerde son dönemde bir kaç değişiklik oldu sanırım ondan dolayı gümrükte takılabilir diye...
  2. C

şimdilik hobi amaçlı düşünüyorum ama bu hobi yazılıma döner mi açıkçası bunun cevabı şimdilik belli değil :) baktığım bir kaç set var ama başlangıç olarak bu kadar para bağlanır mı ?Raspberry Pi 3 Microsoft IoT Seti (Windows 10 IoT) Raspberry Pi 3 Projelerle IOT Seti özellikle ikincisi iyi gibi...
  3. C

Arkadaşlar merhaba.. Bu aralar raspberry pi almayı düşünüyorum hobi amaçlı..Ama set mi alsam tek seferde hepsi aradan çıksın ya da ihtiyaca göre mi gerekenleri mi alsam ? Parça parça maliyet daha fazla mı olur? Nedir tecrübeleriniz?
  4. C

Swarm'dan gelen saçma sapan arkadaşlık istekleri

Teşekkekkürler.. Az çok anlıyorum bu işlerden benim de aklıma gelen senin yazdıklarındı. Farklı birşey var mıdır acaba dedim? Ama kullandıkları yöntem baya ilgi çekici maalesef buradan yürürler gibime geliyor. :)
  5. C

Swarm'dan gelen saçma sapan arkadaşlık istekleri

Arkadaşlar günaydın.. Başlıkta da yazdığım gibi bu aralar müthiş bir saldırı var swarm dan..Sanırım birileri sosyal mühendislik için yardırıyor. Bir yerde check-in yapmaya görün aynı resimde,farklı isimler de bir sürü kişi ekliyor. Neyse kabul ettim birkaçını sırf dertleri neymiş öğrenmek için...
Yukarı Alt