Arama Sonuçları

1. C

CAD&CAM Programlarından Hangisi İyi

Herbirinin üstün olduğu noktalar var. Fakat genel değerlendirmede Catia diyorum.
  2. C

Hangi Fakülte

Mühendislik fakültesi ile teknoloji fakültesi arasında ünvan , ders sayısı çeşidi farkı yoktur. Mühendislik fakülteleri 8 dönem + yaz stajlarıyla tamamlanırken Teknoloji Fakültesi 7 Dönemdir. (3.5 Sene) 1 Dönem İş yeri stajı + 2 yaz toplam 72 İş günü staj vardır.Mühenlik fakültesi öğrencileri...
  3. C

M.T.O.K'mı yoksa diğerimi

MTOK da 1 sene matematik kimya fizik derslerinden sorumlu olursunuz. (Hazirlik) sene basi yapilan sinavdan gecerseniz bu seneden muaf olup direk 1. Sinifdan baslarsiniz.(Teknoloji Fakultesi). Normal bolumle aynidir , ayni haklara sahiptir. Fakat siniflardaki ortamlar gercekten icler...
  4. C

ZWCAD

Yeterli programlar değil kesinlikle.Açtığınız diğer konuda da belirttiğim gibi Autocad>Solidworks>Catia diye gitmeniz sizin yararınıza olacaktır.Unutmayın Otomotiv sektörü çoğu sektöre göre çok daha büyük çaplı ve kompleks bir sektördür. Tabi ki eğer üretim alanında çalışacaksanız.
  5. C

Çizim Programları Hakkında Tavsiyeye İhtiyaç Duyuyorum.

3Dmax bilmek tabiki de size bir şey kaybettirmeyecektir.Fakat gerek Autocad gerekse 3Dmax sektörde çok tercih edilen programlar değil. Autocad>Solidworks>Catia diye gitmeniz sizin yararınıza olacaktır. Sektörde en ihtiyaç duyulan ve kullanılan program ise Catia ve Unigraphics NX.Zamanınız...
  6. C

CV Şanzıman

Ayrıca birçok Japon firması bu şanzımanı kullanmakta.Avrupa'da ise Audi Multitronic.
  7. C

Otomotiv mühendisliği hakkında

Ben de otomotiv mühendisliği öğrencisiyim.Tercih yapmadan önce bayağı bir araştırıp düşündüm ve kararımı verdim.Birçok firma mevcut iş için.Bursa Kocaeli İzmir Ankara İstanbul başta olmak üzere diğer şehirlerde de faaliyet gösteren firmalarda iş imkanı bulunmakta.Gelecek planları da göz önünde...
Yukarı Alt