Arama Sonuçları

1. hsyntdm

Öneri !!!

öncelikle tebrikler güzel bir azmin var piyasayı biliyorsun, Uludağ ün. makine müh. iyi bitirebilirsin kocaeli mak. zor diye duydum ben sakaryadayım ve sakarya güzel bir üni. istanbuldaki ünilere bulaşma eger zorlanırım dıyorsan çevrendeki üniler seni tatmin edecektir. ama 9 eylül ege vs vs...
  2. hsyntdm

Raspberry pi konusunda fikirleriniz

bence set almana gerek yok ihtiyaca göre karar ver tabi maddi durumunu bilemem ben her şeyi parça parça topladım. ve ihtiyacım olanı aldım. israf etmeden hallet herşeyini:)
  3. hsyntdm

Tesla Model Polis Arabası Oldu

ülkemizde de bu arabaların dolum noktaları söz konusu idi ama bu arabaların çok yaygınlaşmamasının nedenini tabi ki biliyoruz petrol zenginleri :) . bu olay tertemiz bir yaşam için mükemmel tabiki ama gelişmesi ve ülkemizde yaygınlaşmasını biz görecek miyiz bilmiyorum
  4. hsyntdm

TÜBİTAK projeyi kabul etmemişti! Sonra ne oldu..

Tübitak son yıllarda gerçekten rezalet işler yapıyor ya bilerek yada gerçekten görmüyorlar başarıyı bu ilk değil sonda olmayacak eminim. ama arkadaşlar gerçekten çok güzel bir proje üretip hayata geçirmişler.
  5. hsyntdm

Mekatronik ile ilgili yapılabilecek bitirme projesi

daha önce bu projeyi yapmıştım kollu motor ile başarılı olmuştu. zevkli bir projeydi
  6. hsyntdm

Duyuru Mühendis Beyinler Öğrenci Kulüpleri için Katılım

çok güzel bir fikir sakaryada kurmak isterim bunu sakarya üniversitesinde Saü mühendis beyinler topluluğu çok başarılı.
  7. hsyntdm

Endüstri mühendisliği okul önerisi

sana cevabım çok basit sıralamay bak ama her üniversite senin 3 dersini sayacak Türk Dili , İnkilap Ve ingilizce gerisi süpriz farklı bir bölüme geçeceksın çunku sakarya endüstri ve 9 eylül endüstri benım sana tavsiyem.
  8. hsyntdm

Mühendislikte Üniversitenin Önemi

merhaba kardeşim sakarya elektrik elektronik müh. okumaktayım dgs ile geçtim daha öce ege de kontrol ve otomasyon teknolojisi bölümünde okudum. benden tavsiye sana kendini geliştir. ben otomasyon ile ilgileniyorum, mekanik ve yazılım ile uğraşıyorum. sende araştır sende uğraş ama vazgeçme...
  9. hsyntdm

Abaküs Kitap’tan 4 set Mühendis Beyinler Takipçilerine Hediye

İstediğim Set : Temel Mühendislik Seti Bölüm : Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
  10. hsyntdm

Saü EEM

Saü EEM
Yukarı Alt