Arama Sonuçları

1. M

Avukat olmak yerine neden mühendis olayım

Olay sadece üniversite sınavına çalışma sürecinin zorluğu yada maaş almak değil. Ben üniversiteye yeni başlamama rağmen aradalarında olan farkı şimdiden her yerde görebiliyorum. Sen ileride ne yapmak istediğini düşün ve ona göre bölüm seç. Sevdiğim işte para kazanamam diyorsan kolaylıkla...
  2. M

Elektrik elektronik mühendisliği

Yazılım dili her okulda değişir onu okuyanlara sormalısın. Fizik 1de lisede gördüğün fiziğin elektrikten önceki konular veriliyor(Vektörler, tek, iki ve üç boyutta hareket, atışlar, momentum gibi). Sana en iyi önerileri bölüm hocaları ve kendi okulunda ki üst sınıf öğrencileri verir.
  3. M

Elektrik elektronik mühendisliği

Seneye göreceğin programlama diline kendin giriş yapabilir hatta ileri seviyeye taşıyabilirsin. Eğer istersen kendine fizik ve matematik kitabı alıp kitaptan konulara çalışabilirsin. Kitap önerilerini ders alacağın hocalardan öğrenebilirsin. İlk dönem derslerin yine hafif olucak. Forumda biraz...
  4. M

Elon Musk Türkiye'ye Geliyor !

Ben gitmek istiyorum. Ücretli mi? Eğer öyleyse bileti nereden alabilirim? Sitede biraz gezdim ama net bir şey bulamadım, yardımcı olur musunuz?
Yukarı Alt