Arama Sonuçları

1. S

Siemens NX

Merhaba, Bilgisayarıma NX 12 kurmam gerekli sağlıklı bir indirme linki paylaşabilirseniz ve kurulumla ilgili varsa kritik noktalardan söz edebilirseniz sevinirim.
  2. S

YLSY (MEB bursu)

YLSY bursu ile yurtdışında yüksek lisans imkanı ve master dönüşü devletin çeşitli kadrolarında çalışma garantisi söz konusu. Bu programa dahil olanlar veya konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olanlar yorum yapabilirmi rica etsem.
  3. S

Askerliğin kariyer hedefine engel teşkil etmesi

Bu yıl itibariyle makine mühendisliğinden mezun oldum ve 3 aylık sonuç elde edemediğim iş arayış sürecinin ardından askere gitmeye karar verdim fakat bunların yanında kafamı karıştıran önemli noktalar var. Şayet yedek subay olarak gitmem söz konusu olursa bunun iş bulma sürecine etkileri nasıl...
  4. S

Sac metal kalıp tasarımı

Öncelikle merhaba, proje konum olan çekme kalıbı tasarımı hakkında birkaç sorum olucaktı, konu hakkında tecrübesi olanlar yardımcı olabilirler mi acaba? Üretilecek parçanın modeli elimde mevcut. Tasarım aşamalarında izlemem gereken yollar nelerdir, hesaplamalar ve analizi nasıl yapabilirim...
  5. S

Pazarlama ve satınalma departmanları

Makine Mühendisliği öğrencisiyim, Bir mühendisin pazarlama departmanında çalışması veya satınalmada görev alması nasıl bir deneyim? Tecrübe sahibi olanlardan bilgi alabilirmiyim, tavsiyeleriniz neler?
  6. S

Kamuda mühendis olmak

Makine Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim ve KİT kadroları diye tabir edilen devletin iktisadi teşebbüslerinde örneğin: MKE gibi kurumlarda makine mühendisi olmanın avantaj ve dezavantajları nelerdir acaba konu hakkında bilgisi olanlara şimdiden teşekkürler.
  7. S

Farabi değişim programı

Makine Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim ve son sınıfı okumak üzere Farabi başvurusunda bulundum, dersleri karşılaştırma ve kredi içerik uyumu konusunda izlemem gereken yollar nelerdir? Tecrübeli arkadaşlardan yardım
  8. S

İngilizce kursu

İstanbul'da bildiğiniz iyi eğitim veren ingilizce kursu varmı acaba yardımcı olurmusunuz.
  9. S

Yabancı dil gelişimi ve yurt dışı dil eğitimi

Makine Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim, hernekadar biraz geç kaldığımı düşünsemde önüme çıkan imakan ve fırsatlar doğrultusunda İngilizcemi geliştirmek istiyorum. Boş olan 2 yaz tatilim var. Çeşitli acentelerin programlarını araştırdım fakat hala karar veremedim maddiyat açısındanda bütçem...
  10. S

Yabancı dil gelişimi ve yurt dışı dil eğitimi

Makine Mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim, hernekadar biraz geç kaldığımı düşünsemde önüme çıkan imakan ve fırsatlar doğrultusunda İngilizcemi geliştirmek istiyorum. Boş olan 2 yaz tatilim var. Çeşitli acentelerin programlarını araştırdım fakat hala karar veremedim maddiyat açısındanda bütçem...
Yukarı Alt