Arama Sonuçları

1. Mehmet Demirtaş

SOLİDWORKS KESİM HATASI !!!

Merhabalar, Sac levha komutları ile işlem yaparken her zaman yaptığım işlemler gibi yine bir köşe kesimi yaptım bu sefer köşelerden birini keserken yanlış kesiyor. Halbuki diğer köşe doğru kesimken diğeri neden yanlış onu çözemedim. Yardımcı olabilmeniz için size dosyayı iletiyorum. Çizimi...
  2. Mehmet Demirtaş

Formattan Sonra Solidworks Hakkında

Merhabalar, Şirket bilgisayarına format atmak istiyorum. Formattan sonra solidworks'ü tekrar kurduğumuzda gerek toolbox a eklediğim parçalar gerekse antetlerim, çeşitli profillerim. Tüm bunları olduğu gibi yükleyebileceğim bir yol var mı? Aksi halde çizilerimin bir çoğunda parçalar...
  3. Mehmet Demirtaş

Lazer Kesim Programı Öneriniz?

Herkese merhabalar, Çalıştığım şirkette çizimlerimi lazer kesime yollamadan önce yerleşimini kendim oluşturmak ve boşlukları farklı malzemeler ile doldurmak istiyorum. Bunun için kullanabileceğim ücretsiz bir program var mı?
  4. Mehmet Demirtaş

Catia V6 Kaydetme Sorunu

Arkadaşlar, Catia v6 kurdum fakat dosya kaydedemiyorum. Sunucu bağlantısı istiyor. Her türlü çizimi yapabiliyorum kurulum da bir problem yok. Bunu çözmemiz gerekiyor.
  5. Mehmet Demirtaş

Solidworks Eğri İle Kes Sorunum

Merhaba arkadaşlar soliworks eğri ile kes komutu ile silindir üzerinde pim hareketini ileri geri vermek için oyuk oluşturmamız gerekli fakat ne yaptıysam uygun formu veremedim. Kesilen şekil yol boyunca ilerledikçe dönüyor. Size ilgili dosyaları yüklüyorum yardımcı olursanız sevinirim. Resim2 de...
Yukarı Alt