Alçak Gerilim Sunumları

FederalElektrik

Alçak Gerilim Şalt Ürünleri Üreticisi
MB Üyesi
Kayıt
29 Temmuz 2019
Mesajlar
22
Tepkiler
3
Yaş
26
Meslek
Alçak Gerilim Şalt Ürünleri Üreticisi
Üniv
Sakarya Üniversitesi
Teknik-Sunumlar-1024x536.png


Merhabalar,

Öncelikle forum kullanıcıları olarak umarım iyisiniz, keyfiniz, sağlığınız ve sıhhatiniz yerindedir. Size Federal Elektrik şirketinden yazıyorum. İsmim Mehmet.

Daha önce forum içerisinde çeşitli yazılarla sektörümüzü canlandırmaya ve alanımızla ilgili doğru bilgiyi farklı açılarla sunmaya başlamıştık. Sürdürülebilirliği sağlamak adına bugün sizlere eğitim sunumlarımızı hazırladığımızı duyurmak istiyorum.

Alçak gerilim şalt ürünleri sektörüne ve ürettiğimiz ürünlerimize yönelik teknik açıklamaların olduğu sunumlar hazırladık. Sunumlarımızı yakında zamanda
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.
sayfası içerisinde paylaşıma sunduk. Hatta aynı gün Kocaeli’nde elektrik bölümü okuyan öğrencilere sunum gerçekleştirdik.

Şirket olarak bilgi paylaşılır ve farklı zihinlerde tekrar yorumlanırsa; yenilik, verimlilik ve inovasyon odaklı çalışmaların bu topraklarda karşılığını görebileceğimize inanıyoruz. Bu doğrultuda üretim sahamızı, ürün teknik sunumlarımızı ve tecrübelerimizi bölgemizdeki tüm öğrencilerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bizler istiyoruz ki elektrik sektöründe gelişim gösteren herkesin destekçisi olalım ve alçak gerilim alanınındaki sektörel bilgi eksikliğini giderelim. Kısa tutmak gerekirse; keyifle okumalar dileriz.

Sunumlar Adresi ve ayrıntılı bilgiler;
-
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.


Saygılarımla;
Mehmet Emin KORKMAZ
Federal Elektrik A.Ş.
 
Yukarı Alt