Bi' Fikir Bi' Şirket 2019

Alper Kılınç

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Koç Üniversitesi
1833

"Bi' fikrim var ama nasıl hayata geçirsem?" mi diyorsun? Üzerinde çalıştığın bi' fikrin var ama nasıl şirketleşeceğini bilemiyor musun? Girişimcilik dünyasında teknoloji alanında sen de yerini almak istiyor musun?

O zaman bu yıl ING Bank Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek teknoloji tabanlı iş modeli yarışması Bi' Fikir Bi' Şirket tam sana göre!

Başvuru Linki:
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

Fikrin ön eleme aşamasında KWORKS tarafından değerlendirilecek. Değerlendirmeyi geçersen KWORKS’ün İstanbul / Şişli’deki merkezinde 23 Mart’tan itibaren hafta sonları boyunca 3 haftalık bir eğitim programına dahil olabileceksin.

Eğitim programının ardından finale kalan adaylarımız 27 Nisan'da Kurucular Salonu'nda gerçekleştirilecek BFBŞ Talks etkinliğimizde final sunumlarını girişimcilik ekosisteminin yeni adayları olan katılımcılarımızın, yine birbirinden değerli yatırımcılarımızın ve jüri üyelerimizin karşısında gerçekleştirecekler.

Tüm finalistlerimizi birbirinden güzel ödüller bekliyor:

• Amazon tarafından verilecek hediyeler:
- Kazanan ekibin her üyesine Echo Show
- İkinci olan ekibin her üyesine Alexa Echo
- Üçüncü olan ekibin her üyesine Alexa Echo Dot

• Ön elemeyi geçen tüm ekipler eğitim süresince Amazon AWS Educate Programı’nı kullanma hakkına sahip olacaktır.
• KWORKS Hızlandırma Programları ile 200.000 TL’ye varan hibe desteği kazanma şansı
• Tüm Yarışmacılar için KWORKS Hızlandırma Programlarına katılma şansı*
• Yarışma kazananına Koç Üniversitesi Sertifika Programına katılma hakkı**
• Yarışma Kazananına İngiltere’de Dil Eğitimi***
• Yarışma kazananının Üstün Patent'ten patent masraflarının karşılanması

*Katılacak ekipler KWORKS tarafından belirlenecektir.
**Kazanan ekip “Yöneticiler için Finans” sertifika programına - kazandıkları tarihten
bir sene sonraya kadar - katılma hakkı kazanacaktır.
***Kazanan ekip Kaplan International Collage, St. Giles, Eurocentres arasından birini seçecektir. 2 haftalık programın ücreti karşılanacaktır.

Haydi sen de fikirden şirkete giden yolu bizimle keşfet!
1834

Yukarı Alt