Bilgisayar Mühendisliği mi Tıp mı?

kursatt1925

MB Üyesi
Tepkiler
1
selamlar bence sırf baban istiyor,maaşı iyi vs diyerek Tıp tercihi yapmamalısın.Eğer ki Tıp tercih yapacaksan 6 yıl okuması+Tus... da düşünmelisin.Okuyabilecek misin?Gerçekten azim ve isstek gerektiren bir olay.Şahsen ben tıp okuyamazdım muhtemelen.Ben Celal Bayar Üniversitesi'nde Yazılım Mühendisliği okuyorum.Eğer ki gerçekten kendini geliştirebilirsen bilgisayar alanında da iyi gelir sağlayabilirsin bence.Ege üniversitesi köklü bir üniversite ve Bilgisayar mühendisliği alanında da iyi olduğunu duymuştum.Mezunlarının %60ı işe okurken mi alınıyormuş öyle bir şeyler vardı araştırmalısın emin değilim o tip şeylerden :).Mesleği okumakla bitmiyor.Bence sevdiğin,çalışırken çalışmıyormuş gibi olacağın bir alana yönelmelisin.Saygılarımla
merhaba bende bu sene 12. sınıfa geçtim ve celal bayar üniversitesinde bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum. bölüm üniversite öğretmenler hakkında biraz bilgilendirir misiniz. celal bayarı isteme sebebim 16 sene izmir'de yasayıp ayrıldıktan sonra tekrar yaklaşmak istiyorum ama ege üniversitesini kazanamayacağımı düşündüğüm için celal bayar düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler

Yukarı Alt