BİM Galaxy Note 8 Satacak!

BgrNoyan

MB Üyesi
Kayıt
12 Ocak 2018
Mesajlar
12
Tepkiler
1
Yaş
19
Üniv
OMÜ
bim-galaxy-note-8-686x1024.jpg
Türkiye’nin en büyük toptan perakende mağaza zinciri olan BİM durmak bilmiyor. Son zamanlardır teknolojik ürünlerin satışını gerçekleştirmişti. Ucuz iPhone X ve Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satışından sonra yakın zamanda da BİM, Samsung Galaxy Note 8 satışı yapacak.
Geçen ay içinde A101 mağazaları ucuz ışıklı mışıklı oyuncu ekipmanları satmıştı ve neredeyse 2 gün içinde tükendi. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerin satışını yapan mağaza zinciri olan BİM, iPhone X için kollarını 9 Mart için sıvamıştı. Daha sonra da Xiaomi Mi Bluetooth Hoparlör satışını yapacağını duyurmuştu. Şimdi de Samsung’un Galaxy Note 8 modelini satacak.
Galaxy Note 8’in BİM’de ki Fiyatı Nedir?
Konunun detaylarına girmeden önce yayınlanan görsele bakıldığı zaman açıklamalara göre Birçok BİM mağazasının böyle bir şey olmadığını savunması bu görselin gerçek olma ihtimalini de yüksel ihtimalle düşürüyor. Gerçekten satılıp satılmayacağı, satılıyorsa da hangi firma tarafından garantili olduğunu birkaç gün içerisinde öğreneceğiz. Yayınlanan BİM aktüel görselinde 23 Mart tarihinde BİM mağazalarında olması beklenen Galaxy Note 8 modeli, 3.299 TL fiyat etiketine sahip olacak. Ancak aktüel görselinde bir ilginç taraf göze batmıyor değil. Galaxy Note 8’in yanında Türkiye uyumlu şarj adaptörünün ayrı olarak satılmasıyken, biri de ülkemizde Exynos 9590 işlemcisiyle bulunan Galaxy Note 8’in, Snapdragon 835’li versiyonunun satılacak olması. Bunlara bakıldığı zaman fiyat olsun ve bu tarz ilginç olaylara bakıldığı zaman İthalatçı garantili olma olasılığı çok yüksek. Ancak tabi ki garanti ile ilgili bir husus yazılmamış. İthalatçı olup olmadığı dahi yazmıyor. Son olarak Snapdragon versiyonlu olması sevindirici bir durum.
KAYNAK: BİM Galaxy Note 8 Satacak!
 

denizgezmiş

MB Üyesi
Kayıt
21 Haziran 2018
Mesajlar
69
Tepkiler
6
Yaş
28
Şehir
İstanbul
Meslek
Yazılım Mühendisi
Bim kendini geliştirme yolunda böyle devam etmesini isterim şahsen teknolojik aletler falan satması güzel bişey
 
Yukarı Alt