Biyomedikal Mühendisliği Hakkında yorumlar

Başak

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Ytü
Arkadaşlar ben bu sene yıldız teknik üniversitesi biyomedikal mühendisliğine gitmeyi düşünüyorum ama pek bilgim yok bu konularda hedefim başkaydı olmayacak gibi tekrar mı denesem yoksa bu bölüme gitsem mi bilemedim iş imkanlar neler gelir düzeyi nasıl yardımcı olursanız sevirim☺(diş hekimliği ya da bilgisayar mühendisliği istiyordum ilk 20k sıralama gelirse burslu okuyacaktım bilsayar mühendisliğini ya da 25k gelirse dişe gidecektim ama sıralamam daha düşük gelecek demek istediğim sağlık ve mühendislik alanlarına ilgiliyim)

markup

MB Üyesi
Tepkiler
44
Meslek
Endüstri mühendisi
Üniv
Gazi Üniversitesi
Şu an hastaneler de biyomedikal mühendisi bulunmak zorunda, özel ya da devlet fark etmez. Aynı zamanda satış danışmanı, kod ve sistem yazarı gibi değişik alanları var.

Konu sahibi
Konu sahibi
B

Başak

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Ytü
Peki sizce tekrar hazırlanmalı mıyım yoksa bu bölüme gitmeli miyim yani türkiyede olöasak kesin giderdim ama şu an endişeliyim

okaliptus92

Makine Mühendisi
Özel Üye
Tepkiler
100
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Karabük Üniversitesi
Biyomedikal okumani kesinlikle tavsiye etmem. Onun yerine elektrik elektronik mühendisliği okumani tavsiye ederim. www.kariyer.net'e girip ordaki ilanlara bir bakmani tavsiye ederim. Burasi Türkiye, biyomedikal mühendisi olarak nerde ne is yapacaksın? Bir de tercih yaparken dershane hocalarina danışmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Oğulcan Demirtaş

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Yok
Üniv
Yok
Yıldız teknik universitesini tercih etmek istiyorum bu bolum icin verebileceginiz bilgi var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

okaliptus92

Makine Mühendisi
Özel Üye
Tepkiler
100
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Karabük Üniversitesi
Yıldız teknik universitesini tercih etmek istiyorum bu bolum icin verebileceginiz bilgi var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim
Benim kardesim tekirdağdan fakulte birincisi olarak bu bolumden mezun oldu. Sayet elektrik elektronik okusa cok daha iyi bir yerdeydi. Rica ediyorum tavsiyelerime uyunuz.

Oğulcan Demirtaş

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Yok
Üniv
Yok
Benim kardesim tekirdağdan fakulte birincisi olarak bu bolumden mezun oldu. Sayet elektrik elektronik okusa cok daha iyi bir yerdeydi. Rica ediyorum tavsiyelerime uyunuz.
Hocam peki odtu itu de insaat okumak mi mantikli yoksa marmara da makine okumak mi? Ben makine dusunuyorum ama kenidimi gelistirmeyi seven bir insanim ing ve almanca ileri seviye biliyorum. Sizce bu ozelligimi hangi alanda kullanmaliyim. Lütfen akıl verin annem ile yasıyorum tek cocugum babam ilgilenmiyor. Tanıdıklarımız da pek yok. Youtube ve burası gibi bloglari arastiriyorum netlik olusmadı kafamda. Şimdiden tesekkurler.

okaliptus92

Makine Mühendisi
Özel Üye
Tepkiler
100
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Karabük Üniversitesi
Makine iyidir. Ama tabi bu senin neyi yapmayi sevdiginle alakali. Ben cok evvelden makine müh. olmak istiyordum oldum. Sahsi kanaatim makine müh. yönündedir.

Yukarı Alt