Endüstri Mühendisliği İçin Bilgisayarım Yeterli Mi?

ersn_erol

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Sakarya Üniversitesi
Bu sene birinci sınıfa başladım. İlk dönemde teknik resim dersinde kullanılacağını biliyorum. Yeni bir bilgisayar almam gerekli mi?
dsgs.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Dosyalar

Son düzenleme:

Bartuğ Karakuş

MB Üyesi
Tepkiler
3
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Trakya Üniversitesi
Bu özelliklere yakın değerlerde bir bilgisayara sahibim.Autocad ile 2D çizim yapacaksan gayet yeterli. 3 . boyuta geçince bende kasma yapıyordu.

Konu sahibi
Konu sahibi
ersn_erol

ersn_erol

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Sakarya Üniversitesi
Bu özelliklere yakın değerlerde bir bilgisayara sahibim.Autocad ile 2D çizim yapacaksan gayet yeterli. 3 . boyuta geçince bende kasma yapıyordu.
Tam olarak ne yapacağımızı bilmiyorum açıkçası. Mevcut bilgisayarımı kullanabileceğim yere kadar kullanmak istiyorum. Ama sorun yaşayacaksam değiştirmek isterim bilgisayarımı.

Bartuğ Karakuş

MB Üyesi
Tepkiler
3
Meslek
Makine Mühendisi
Üniv
Trakya Üniversitesi
Tam olarak ne yapacağımızı bilmiyorum açıkçası. Mevcut bilgisayarımı kullanabileceğim yere kadar kullanmak istiyorum. Ama sorun yaşayacaksam değiştirmek isterim bilgisayarımı.
Yani maddi imkanını bilmiyorum fakat bana kalırsa dereyi görmeden paçayı sıvama. Lazım olacağı vakit değiştirirsin derim.

Konu sahibi
Konu sahibi
ersn_erol

ersn_erol

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Sakarya Üniversitesi
Yani maddi imkanını bilmiyorum fakat bana kalırsa dereyi görmeden paçayı sıvama. Lazım olacağı vakit değiştirirsin derim.
Çok teşekkür ederim. Biraz daha araştıracağım. Bakıcaz artık duruma göre.
İlgili tarihte otomatik birleştirildi:

Bu sene birinci sınıfa başladım. İlk dönemde teknik resim dersinde kullanılacağını biliyorum. Yeni bir bilgisayar almam gerekli mi?
Eki Görüntüle 2044Eki Görüntüle 2045
Hala yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Yukarı Alt