Enerji Kimlik Belgesi Alma

teknikadam

Enerji Sistemleri mühendisliği
MB Üyesi
Tepkiler
4
Meslek
mühendis
Üniv
batman üniversitesi
Merhaba arkadaşlar,

Enerji sistemleri mühendislerinin enerji kimlik belgesi düzenleme yetkisini alıp alamayacakları konusunu merak ediyorum. Bu konu çok önemli. Zira ısı transferi 1 ve 2, soğutma sistemleri, ısıtma sistemleri , ısı yalıtımı derslerini almak zorunlu imiş ve biz bu dersleri keyifli zaman geçirmek için almadık. Ayrıca bu kadar önemli bir konu olan enerji sistemleri alanında çalışmak için kısmen gerekli olabilecek oda kayıt süreci ne durumda öğrenmek istiyorum. Bilgisi olan varsa paylaşınız lütfen..

dvrzener

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğretmen
Üniv
dicle üniversitesi
Enerji kimlik belgesi cıkartan birçok şirket var diye biliyorum gecen sene kapı kapı dolasıp anlatılıyordu. Bilgi almak ısteyenler ıcın lınk bırakıyorum okursunuz .
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

mfkoprn

MB Üyesi
Tepkiler
35
Meslek
...
Üniv
...
Merhaba arkadaşlar,

Enerji sistemleri mühendislerinin enerji kimlik belgesi düzenleme yetkisini alıp alamayacakları konusunu merak ediyorum. Bu konu çok önemli. Zira ısı transferi 1 ve 2, soğutma sistemleri, ısıtma sistemleri , ısı yalıtımı derslerini almak zorunlu imiş ve biz bu dersleri keyifli zaman geçirmek için almadık. Ayrıca bu kadar önemli bir konu olan enerji sistemleri alanında çalışmak için kısmen gerekli olabilecek oda kayıt süreci ne durumda öğrenmek istiyorum. Bilgisi olan varsa paylaşınız lütfen..
kimlik alıp tesisat döşemeye çalışmak yerine bu işin argesini de yapabilirsin.Isı trasferi,soğutma sistemleri savunmadan,ev teknolojilerine kadar bir çok alanda argeye müsait bir alan.Boşuna almış sayılmazsın yani.

Yukarı Alt