Erciyes Üniversitesi Hakkında Yorumlar?

Adalia

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Üniv
Erciyes Üniversitesi
Erciyes Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği bölümünü kazandım.Sizce eğitim sosyal imkanlar vb nasıldır? Genel bir değerlendirme lütfen :)

Oğuzhan Mallı

Yetkili Kişi
Genel Yönetici
Tepkiler
435
Meslek
Nükleer ve Atom Mühendisi
Üniv
MEPhI, KTÜ
@Kemal Okur Erciyes Üniversitesinde mekatronik mühendisliği okumakta. Konuya mesaj bırakacaktır muhakkak.

Yaser gecin

MB Üyesi
Tepkiler
1
Üniv
Erciyes
Öncelikle aramiza hos geldin birinci olarak bölüm diger universitelerdeki ayni bolume oranla daha iyi labaratuvar imkanlarina sahip bu yonden sanslisin fakat bu senin calismalarina ve egitim hayatindaki aktifligine bagli olarak bir dezavantaj haline gelebilir ikinci olarak universite acisindan bakarsak universite geneli olarak Turkiye'de basarili bir universite fakat bu basarisini ogrencilerini gereginden fazla zorlayarak elde ettigini dusunuyorum buradan da anlasilacagi uzere universitenin hangi bolumune gidersen git zorlanacaksin kendini siki calismaya hazirlamalisin

Konu sahibi
Konu sahibi
Adalia

Adalia

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Üniv
Erciyes Üniversitesi
Teşekkür ederim, internette çok bilgi kirliliği vardı.Bölümde okuyanlara sormanın en iyisi olacağını düşündüm.Cevabınız için teşekkürler, iyi günler.:)

asilaknn

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
erciyes
ben de erciyes mekatroniğe başlıycam bu yıl ne yapmalıyım nasıl bi yol izlemeliyim.bilgisayar felan özellikler nasıl olmalı

Yukarı Alt