Gelecek Tarımda

TCP-IP

Özel Üye
Kayıt
7 Kasım 2018
Mesajlar
92
Tepkiler
20
Yaş
39
Şehir
İstanbul
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Üniv
Anadolu Üniversitesi
Merhabalar , bu foruma yeni üye oldum ve birşeyler katma ve yararlanmak isteyen gerek firma gerek bireysel sizlere katma değer sağlayacak şeyler sunmak yararlı olacak. Fakat gördüm ve üzüldüm ki forumda açılan konular 2 yıl önce ve sonrası yok... Merakım şu ki bu bölüme ilgi mi yok yoksa gençler süper modern ofislerde çayını kahvesini yudumlayıp bol bol internette instagramda facebook ta ne yiyip içtiğini mi göstermekte?

Arkadaşlar ,sevgili büyüklerim ve kardeşlerim 2019-2025 arası TARIM ve ENERJİ üzerine kim çalışma yaparsa emin olun ki kazanacak.

Hemen aklınıza şu soru geldi ve kulaklarım çınlıyor " vay bir iyilik meleği gelmiş kendini akıllı bizleri akılsız sanıp tereciye tere satıyor , madem biliyorsun sen yapıyor musun ? " , inan ki soruyu soran dostum ekilir biçilir bir arazim olsa ya da bana güvenip büyük bir arazisini benimle paylaşsa ( bedava değil ama uçuk rakamlarda değil ) gel gör izle beni neler yapılabiliyor.

Varsa kendine güvenen ben buralardayım benimle irtibat kurun. Evet bu ülkede ekip biçmek satmak pazarlamak malın alıcınsına kalitesini anlatmak deveye hendek atlatmak kadar zor ama İMKANSIZ DEĞİL , bize verilen askeri eğitimlerde hep şu klişe denirdi DOĞRU , ZOR OYUNU BOZAR ve ZORU BAŞARMAK KOLAY İMKANSIZ BİRAZ ZAMAN ALIR..

Ben buralardayım bunu da unutmayın...
 
Yukarı Alt