metalurji, otomotiv, enerji, elektrik elektronik

benzodiazepine

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğrenci
Üniv
..
bu 4 bölüm arasında kaldım. elektroniğe ilgimin makineye olan ilgimden fazla olduğunu düşünüyorum. matematiği de fizikten fazla sevdiğim düşünülürse size en mantıklı seçim hangisi olur?

mustafadogan

MB Üyesi
Tepkiler
2
Meslek
Elektronik ve Haberleşme Mühendis Adayı
Üniv
Süleyman Demirel Üniversitesi
Metalurji ve enerji konusunda bilgim yok ancak otomotiv makinenin daha özel bir hali olduğunu düşünürsek,ki elektroniğe daha çok ilgim var diyorsun,bence elektrik elektronik veya elektronik ve haberleşme tercih edebilirsin.

Konu sahibi
Konu sahibi
B

benzodiazepine

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
öğrenci
Üniv
..
özelden soru sorma imkanım var mı
Metalurji ve enerji konusunda bilgim yok ancak otomotiv makinenin daha özel bir hali olduğunu düşünürsek,ki elektroniğe daha çok ilgim var diyorsun,bence elektrik elektronik veya elektronik ve haberleşme tercih edebilirsin.

Halilgok723

MB Üyesi
Tepkiler
7
Meslek
Elektronik ve haberleşme mühendisliği
Üniv
Karadeniz teknik üniverstesi
Aslında birbirine benzer bölümler hepsininde birbirleriyle çakışan noktaları var ama detaylarına indiğimizde hepsi ayrı dünyalara ayrılacak çalışırken severek yapabileceğine yönelmelisin onun içinde bu bölümlerle alakalı tanıtım videoları izlemelisin. Elektrik ve elektronik bile beraber okutulurken ikiside çok ayrı detayları var. İyi bir araştırma ile zaten araştırma sürecinde araştırıken neye çok daha bakarsan ilgin onunla ilgilidir ve yürür gidersin o bölüm üzerine

Yukarı Alt