Staj yeri

mahmuterken

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
YTÜ de Elektrik Mühendisliği okuyorum ve bu yaz zorunlu genel stajım var . Staj yeri olarak İstanbul'u düşünüyorum ama hiçbir tanıdığım ve yardımcı olabilecek kimse yok etrafımda . Naçizane önerilerinizi bekliyorum

Gökhan Ak

Yetkili Kişi
Kulüp Başkanı
Tepkiler
13
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
Buldunuz mu yoksa hala arayışınız devam ediyor mu? Ona göre cevap vermek isterim. @mahmuterken

zmete10

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Makine Mühendisliği
Üniv
Aksaray Üniversitesi
Gamak Motor' u (gamak.com) öneririm. Büyük kurumsal bir firmadır. Gidip görüşme imkanı vermiyolar [email protected] mail adresine cv yollayarak başvurabilirsin. Bol şans...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Konu sahibi
Konu sahibi
mahmuterken

mahmuterken

MB Üyesi
Tepkiler
0
Meslek
Öğrenci
Üniv
Yıldız Teknik Üniversitesi
@Gökhan Ak pek içime sinmeyen bir yer buldum ama fikrinizi seneye olacak staj için kullanabilirim :)
@zmete10 öneri ve alakanız için çok teşekkür ederim seneye yapacağım staj için fikrinizi aklımda bulunduracağım :)

Gökhan Ak

Yetkili Kişi
Kulüp Başkanı
Tepkiler
13
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Üniv
Kocaeli Üniversitesi
@Gökhan Ak pek içime sinmeyen bir yer buldum ama fikrinizi seneye olacak staj için kullanabilirim :)
@zmete10 öneri ve alakanız için çok teşekkür ederim seneye yapacağım staj için fikrinizi aklımda bulunduracağım :)
HB Elektrik - Kurucusu Bayram Ekici ile görüşebilirsin. Kendisi öğrencileri çok seven ve önlerini açmak için bir çok fırsat tanıyan bir iş adamıdır.
Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi aynı zamanda Elektrik Port'un kurucusu Engin Ayçiçek hocamız gerçekten çok şeker bir insan. kendisi kesinlikle yardımcı olacaktır sizlere. Bunların haricinde teknoparklarda ki firmaları incelemeni tavsiye ederim. Sen gerçekten bir şeyler öğrenmek istedikten sonra tüm firmalar kapılarını ve imkanlarını sana sonuna kadar açacaklardır. Sen yeter ki isteğini kaybetme.

drslazerkesim

MB Üyesi
Tepkiler
0
Üniv
SAKARYA
drslazer.com olarak giotto galvo lazer kesim makinalarını kullanmaktayız.Staj yapmak isteyen arkadaşlar
0535 601 48 83 numarasından iletişime geçebilir.

Lazer Kesim ve Tasarım Hizmeti-Drs Lazer-0535 601 48 83
Pleksi Lazer Kesim-DRS LAZER KESİM-0535 601 48 83

Tüm bu sitelerden bizlere ulaşabilirsiniz ana web sitemiz drslazer.com dur.

Yukarı Alt