Furkan Bayram

Profil mesajları Son aktiviteler Gönderiler Hakkında

 • ben iskenderun teknik üniverstesi petrol ve doğal gaz mühendisliği 1, sınıf öğrencisiyim.geldğimden beri şüpheler var aklımda bölümle iligili makina mühendisliğine geçmeyi düşünüyorum yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim .
  Furkan Bayram
  Furkan Bayram
  Ne gibi bir yardım bekliyorsun acaba hocam ? Biraz daha açıklayıcı sorabilirsen elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.
  Saygılarımla
  Ben firat bilgisayar müh. Hazirlik sinifinda terk ettim
  ODTÜ veya İTÜ petrol doğalgaz gelirse gideyim mi ?
  Yani doğa yi seviyorum teknoloji ile bağ im yok pek maaş iş imkanlari nasil herkes birşeyler söylüyor...
  Sizin varsa okuyan admin yardimci olabilir mi acaba ?
  Zipkin
  Zipkin
  Bilgisayar mühendisliğini bırakıp sırf odtü itü diye petrol mühendisliğinemi gideceksin hiç önermem.Bilgisayar ve Yazılım mühendisliği alanında devam etmeni öneririm çünkü işsiz kalma diye birşey yok.(Fırat Üni Yazılım müh. Öğrencisi.)
  civanucar
  civanucar
  Yok ya babam vermişti tercihleri kör tercih vermiş bolume 1. olarak girdim yani taleplerime karşılık veremedi , Paso abaza doluydu bizim sınıf , bilime ve sanata ilgi gösteren tek kişi bendim , olacak gibi değildi .
  Furkan Bayram
  Furkan Bayram
  İlgin-alakan hangi alanaysa o alanda ilerlemeni tavsiye ederim hocam.O bölümlerde okuyan hiç bir arkadaşım yok maalesef.İş imkanı ve maaş hakkında konuşacak olursak,iş imkanı her sektörde var yeter ki sen kendini o yönde geliştir.Maaş konusu ise kimse net bir şey söyleyemez diye düşünüyorum.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
  Deprem Bölgelerinde yapılacak binalarda kullanılacak en düşük beton sınıf nedir?
  Furkan Bayram
  Furkan Bayram
  İnşaat mühendisliğiyle ilgilenen bir arkadaşımıza iletirsen dava verimli bir cevap alabilirsin hocam :)
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Yukarı Alt