Mustafa ER
Son Giriş:
10 Nisan 2016
Ödül Puanları:
1
En İyi Cevap:
0
Pozitif değerlendiri:
0
Nötr değerlendiri:
0
Negatif değerlendiri:
0

Mesaj Değerlendirileri

Alınan: Verilen:
Beğen 0 0
Beğenme 0 0
Katılıyorum 0 0
Rahatsız Edici 0 0
Komik 0 0
Favori 0 0
Bilgilendirici 0 0
Dostça 0 0
Yardımcı 0 0
İlginç 0 0
Bozuk Dil 0 0
Troll 0 0
Doğumgünü:
17 Mart 1995 (Yaş: 23)
Meslek:
Electrical-Electronical Team Leader

Mustafa ER

Yeni Beyin, Erkek, 23, Nereden: Sakarya

MB Üyesi
Mustafa ER son aktivitesi:
10 Nisan 2016
    1. Mustafa ER henüz bir durum güncellemesi paylaşmamış ve birisi duvarına yazmamış.
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Hakkında

Doğumgünü:
    17 Mart 1995 (Yaş: 23)
    Meslek:
    Electrical-Electronical Team Leader
    Üniversite:
    Sakarya Üniversitesi
    7 Mart 1995 tarihinde Rize’de doğdum. Hayatımın uzun bir dönemi Rize’de geçti. İlk okulu Rize/Güneysu Ulucami ilköğretim okulunda okudum. 8 yıl sonunda SBS sınavı ile Güneysu Ş.K.M Anadolu Öğretmen Lisesine (şimdiki adıyla Güneysu Ş.K.M Fen Lisesi) yerleştim. 4 yılı da orada geçirdim :)
    Anadalu Öğretmen Lisesi okumama rağmen ilköğretimden gelen elektronik ilgimden dolayı bölüm olarak üniversite tercih listemde sadece Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü vardı. Yani hedefimden hiç şaşmadım :) Şu anda Sakarya Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümünde eğitimime devam etmekteyim. :)
    Okul sürecinde kendimi geliştirmek amacıyla ilk senem olmasına rağmen çeşitli kulüplere kayıt olmaya karar verdim ve bölümümle ilişkili kulupleri takip edip başvurular yaptım. Şu anda bu klüplerden en faydalı olacağını düşündüğüm “SAU IEEE Student Branch” ta “Electrical Electronical Team Leader and Project Developer” olarak görev almaktayım.

İmza Ayarları

Electrical-Electronical Team Leader and Project Developer of SAU IEEE Student Branch
    http://mustafaerblog.wordpress.com