okaliptus92

Profil mesajları Son aktiviteler Gönderiler Hakkında

 • o kadar okumuşsun da reis keşe biraz kuran okusaydın yav. ama onu okumamışsın belli. ben de seni baya zeki sanıyordum, kusura bakma benim aptallığım. hahaha bi de namazla başarılı olduğunu iddia ediyorsun.
  okaliptus92
  okaliptus92
  Isimde başarılıyım diye düşünüyorum. Üniversiteyi bitirdiğimde tüm derslerimi pratik olarak uygulayabilir seviyede idim. Bunun yaninda ingilizcem herhangi bir akademik makaleyi anlayabilecek seviyede idi. Elektrik elektroniği de kendi cabam ile ogrendim. Üniversite son sınıfta okula gitmedim, sadece sinavlara girdim okula gitmek yerine bir elektronik tamir dükkanında eleman olarak çalıştım.
  okaliptus92
  okaliptus92
  Bunların tamamını da yaptığım ibadetlere bağlıyorum, 5 vakit namaz kılarsan hayatın duzenlenir, buraya icimden geçenlerin tamamını aktaramıyorum, ozet olarak; insanın hedefleri ile kendisi arasıdaki engel ibadet ile çabucak aşılır kanaatindeyim. Ibadete baslarsan gerisi gelir.
  abi makine mühendisliği ile alakalı makale siteleri tavsiyelerin var mıdır? türkçe ingilizce farketmez. teşekkürler.
  okaliptus92
  okaliptus92
  Makele sitesi diye bir olay bilmiyorum. Bazi platformlar var takip ettiğim ama iyi araştırmalar bedavaya olmaz. Daha doğrusu bir kac ay oncesine kadar olmuyordu. Arastirmak istediğin konuyu schoolar.google.com a yazacaksin ordan makalenin ismini bulacaksin, makalenin ismini google da arayacaksin.
  okaliptus92
  okaliptus92
  karsina science direkt, elsevier gibi makale satan sirketler cikacak sonra ordan makalenin olduğu yere gideceksin senden para isteyecek, sonra bu url yi. sci-hub (Ruslarin makale hackleme sitesi) a yazaksin hooppp makale senindir.
  kardeşim merhaba ben de makine müh mezunuyum sana bi sorum var : Yeni mezun oldum bi tanıdık enerji santrallerinde bana iş bulabileceğini ama oraya girmem için bu sektörde biraz tecrübe kazanmamı söyledi o tecrübe kazanacağım yer ne tür bi yer olabilir bilgi varsa paylaşırsan sevinirim
  adem_dişli
  adem_dişli
  askerlik sorunum yok termik santral
  okaliptus92
  okaliptus92
  Termik santral çok büyük bir isletmedir, içinde bin bir türlu uzmanlik alani var, oncelikle senin hangi alanda calismak istediğin onemli bunun dışında termik santral isini dünyada cinliler götürüyor, çince ogrenirsen bir şekilde Türkiye'de istedigin her termik santrale girersin. Tabi ingilizce de bilmelisin.
  adem_dişli
  adem_dişli
  Teşekkürler tavsiyelerin için kardeşim
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
 • Yüklüyor…
Yukarı Alt