okaliptus92

Profil mesajları Son aktiviteler Gönderiler Hakkında

• abi üniversiteyi bitirdiğinde ne gibi donanımlara sahiptin. dil konusunda ne kadar geliştirmiştin kendini, stajlar, projeler vb.. biraz bahseder misin. tşkkürler. bu sitede takip etmeyi sevdiğim kişilerden birisiniz, işinizde de başarılı olduğunuzu düşünüyorum.
    okaliptus92
    okaliptus92
    Isimde başarılıyım diye düşünüyorum. Üniversiteyi bitirdiğimde tüm derslerimi pratik olarak uygulayabilir seviyede idim. Bunun yaninda ingilizcem herhangi bir akademik makaleyi anlayabilecek seviyede idi. Elektrik elektroniği de kendi cabam ile ogrendim. Üniversite son sınıfta okula gitmedim, sadece sinavlara girdim okula gitmek yerine bir elektronik tamir dükkanında eleman olarak çalıştım.
    okaliptus92
    okaliptus92
    Bunların tamamını da yaptığım ibadetlere bağlıyorum, 5 vakit namaz kılarsan hayatın duzenlenir, buraya icimden geçenlerin tamamını aktaramıyorum, ozet olarak; insanın hedefleri ile kendisi arasıdaki engel ibadet ile çabucak aşılır kanaatindeyim. Ibadete baslarsan gerisi gelir.
    abi makine mühendisliği ile alakalı makale siteleri tavsiyelerin var mıdır? türkçe ingilizce farketmez. teşekkürler.
    okaliptus92
    okaliptus92
    Makele sitesi diye bir olay bilmiyorum. Bazi platformlar var takip ettiğim ama iyi araştırmalar bedavaya olmaz. Daha doğrusu bir kac ay oncesine kadar olmuyordu. Arastirmak istediğin konuyu schoolar.google.com a yazacaksin ordan makalenin ismini bulacaksin, makalenin ismini google da arayacaksin.
    okaliptus92
    okaliptus92
    karsina science direkt, elsevier gibi makale satan sirketler cikacak sonra ordan makalenin olduğu yere gideceksin senden para isteyecek, sonra bu url yi. sci-hub (Ruslarin makale hackleme sitesi) a yazaksin hooppp makale senindir.
    kardeşim merhaba ben de makine müh mezunuyum sana bi sorum var : Yeni mezun oldum bi tanıdık enerji santrallerinde bana iş bulabileceğini ama oraya girmem için bu sektörde biraz tecrübe kazanmamı söyledi o tecrübe kazanacağım yer ne tür bi yer olabilir bilgi varsa paylaşırsan sevinirim
    adem_dişli
    adem_dişli
    askerlik sorunum yok termik santral
    okaliptus92
    okaliptus92
    Termik santral çok büyük bir isletmedir, içinde bin bir türlu uzmanlik alani var, oncelikle senin hangi alanda calismak istediğin onemli bunun dışında termik santral isini dünyada cinliler götürüyor, çince ogrenirsen bir şekilde Türkiye'de istedigin her termik santrale girersin. Tabi ingilizce de bilmelisin.
    adem_dişli
    adem_dişli
    Teşekkürler tavsiyelerin için kardeşim
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
  • Yüklüyor…
Yukarı Alt