RTorun
Son Giriş:
11 Eylül 2017
Ödül Puanları:
3
En İyi Cevap:
0
Pozitif değerlendiri:
19
Nötr değerlendiri:
0
Negatif değerlendiri:
0

Mesaj Değerlendirileri

Alınan: Verilen:
Beğen 14 5
Beğenme 0 0
Katılıyorum 5 6
Rahatsız Edici 0 0
Komik 0 0
Favori 0 0
Bilgilendirici 0 0
Dostça 0 0
Yardımcı 0 0
İlginç 0 0
Bozuk Dil 0 0
Troll 0 0

Takip Ettikleri 1

Takipçiler 2

Meslek:
Mekatronik Mühendisi

RTorun

Yeni Beyin, Erkek, Nereden: Kocaeli

MB Üyesi

Pijamalı hasta yağsız şoföre çabucak güvendi. 20 Temmuz 2017

RTorun son aktivitesi:
11 Eylül 2017
    1. zey12_
      zey12_
      merhaba ben bu sene üniversiteye yeni başlıcamda mekatronik müh sakarya üniversitesinde ama tam emin olamıyorum içimde bir şüphe var teknoloji fakültesinde olmasından dolayı bu konuda fikrin var mı acaba ilerde bi sıkıntı olur mu ? ar-ge ya da yurtdışı gibi planlarım var inşallah olur ama teknoloji fakültesi diye bir problem yaratır mi
      1. Daha önceki yorumları görüntüle...
      2. RTorun
        RTorun
        O nedenle farkı ne kalıyor tam olarak bilmiyorum. Ama teknoloji fakültesinde pratik destek daha fazla. Laboratuvar vs yani. Bölüm olarak tavsiye edebilirim eğer başka iyi yer yoksa sana göre.
        13 Ağustos 2017
      3. zey12_
        zey12_
        teşekkür ederim bölüm olarak düşünüyodum ama kocaeli lsaydı iyiy olurdu ama tutmadı kısmet iste bide yatay geçişle teknolojiden mühendisliğe olmuyor dimi
        13 Ağustos 2017
      4. RTorun
        RTorun
        O konuda bir bilgim yok malesef. Ama mantıken olmaz gibi geliyor. Rica ederimm
        16 Ağustos 2017
    2. RTorun
      RTorun
      Pijamalı hasta yağsız şoföre çabucak güvendi.
    3. sezermehmet
      sezermehmet
      Lise hayatimda birkaç proje yaptım ve bu yazda rüzgar türbini yapmaya başladım.Makinelere,dinamolara ilgim çok fazla sız kocaeli mühendislikte okuyan birisi olarak bana hangisini önerirsiniz nedenleri ile yazarsanız çok mutlu edersiniz.65 Geçme notu gibi bir sıkıntı olduğunuda biliyorum bu büyük bir sorunmu yoksa öğrenciyi çalışmaya mı itiyor? Şimdilik sorularım bu kadar iyi günler diliyorum
      1. Daha önceki yorumları görüntüle...
      2. RTorun
        RTorun
        Bizim bölümümüzün bizzat kendilerinin çalışmalarını sürdürdüğü IHA ve elektrikli araç projesi bulunmakta.Aynı zamanda Formula Students'a katılan bir ekip de var Kocaeli Üniversitesinde. Fakat dediğin bölüm hakkında bilgim yok çünkü bu bölüm direkt olarak ana kampüste değil bir ilçe kampüsünde. Açıkçası bu konuda kendilerinin çok fazla çalışma yaptığını zannetmiyorum.
        20 Temmuz 2017
      3. RTorun
        RTorun
        Ama dediğim gibi direkt olarak bir bilgim yok bölüm ve çalışmaları hakkında. O konuda direkt olarak o bölüm çalışan ve öğrencilerine ulaşman gerekiyor. Ama inanıyorum ki hem benim bölümümden hem de diğer bölümlerden bu amaç uğruna çalışma yapabilecek insanlar bulabilirsin.
        20 Temmuz 2017
      4. sezermehmet
        sezermehmet
        Anladım çok teşekkür ederim.
        20 Temmuz 2017
        RTorun bunu beğendi.
    4. sezermehmet
      sezermehmet
      İyi günler,size bir kaç sorum olacaktı.Ben bu sene tercih yapacak biri olarak size yazıyorum.Kocaeli Mekatronik ve Makina Mühendisliğini düşünüyorum.Sıralamam ikisi içinde tutuyor.İkisinede ilgi duyuyorum.Daha çok uygulama yaparak öğrenmeyi seviyorum.
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Hakkında

Meslek:
    Mekatronik Mühendisi
    Üniversite:
    Kocaeli Üniversitesi
    Kocaeli Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği

Step1: Give me computer , steel and cable.
    Step2: Go sit your armchair.
    Step3: Watch how can I make ASIMO to you.

İmza Ayarları

Step1: Give me computer , steel and cable.
    Step2: Go sit your armchair.
    Step3: Watch how can I make ASIMO to you.