SpyCod3
Son Giriş:
29 Aralık 2016
Ödül Puanları:
3
En İyi Cevap:
0
Pozitif değerlendiri:
5
Nötr değerlendiri:
0
Negatif değerlendiri:
0

Mesaj Değerlendirileri

Alınan: Verilen:
Beğen 3 0
Beğenme 0 0
Katılıyorum 0 0
Rahatsız Edici 0 0
Komik 0 0
Favori 2 0
Bilgilendirici 0 0
Dostça 0 0
Yardımcı 0 0
İlginç 0 0
Bozuk Dil 0 0
Troll 0 0
Doğumgünü:
Kasım 1
Meslek:
Back-End Developer

SpyCod3

#./646e63, Erkek, Nereden: İstanbul

MB Üyesi
SpyCod3 son aktivitesi:
29 Aralık 2016
    1. SpyCod3 henüz bir durum güncellemesi paylaşmamış ve birisi duvarına yazmamış.
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Hakkında

Doğumgünü:
    Kasım 1
    Meslek:
    Back-End Developer
    Hayatını yazılıma adamış, 4 tarafı duvarlarla kaplı odada yaşayan(pansiyon), günün çoğu vaktini yeni yazılımlar üretmekle geçiren bir bireyim. Bende sizler gibi insanım tek farkım diğer kişilere göre bu işe daha hevesli olmam. Basketbol oynamayı, gezmeyi, alışverişe çıkmayı, sohbet etmeyi, oyun oynamayı, sosyal aktivitelere ve seminerlere katılmayı, konserlere, sinemaya, tiyatroya ve aklınıza gelebilecek hayatın tüm eğlencesini çıkarabilecek ne varsa hepsini seven bir insanım fakat çoğu insanlarla anlaşamadığımdan bunlara yapamayan mahrum bir kulum.

Gülmeyi sevdiğim için insanlarla anlaşamam, hayata pozitif bakan bir yönüm var, bu sebepten ötürü sürekli espirili ve neşeli geçen dakikalarımda insanlar rahatsız olmaya başladı işte bu yüzden benden vazgeçtiler. Oysa ki gülmek güzel bir şey Dünya hayatı sonsuz değil bırakın tadını çıkarın. Kötü ihtimalleri yoksayarım sadece iyi ihtimallerle yoluma devam ederim. İyileri yanımda kötüleri ise gözümü kırpmadan arkamda bırakırım.

Bunlar her ne kadar benim hayatımın çok kısa bir özeti olsada bu böyle devam edecek biliyorum çünkü hayatımdan memnunum. Başkalarının hakkımda ne düşündüğü beni ilgilendirmez, sırf onlar istiyor diye onların yönetimi altına giremem. Benim için 2 gerçek vardır, 1.Allah(c.c.) 2.Ailem'dir gerisi sadece geçici yalan.

#./Toplum Farklı Olanı Dışlamış Sanılırken, Farklı Olan Dışlamıştır Aslında Toplumu.

İmza Ayarları

#./646e63