Mühendis Beyinler E-Bülten

İçeriklerimiz hoşunuza gitmiş olabilir. O zaman bültenimize kayıt olarak neden tüm seçkin makalelerimizden ilk siz haberdar olmuyorsunuz?


Mühendis Beyinler e-bülten listesine kayıt olun

Mühendis beyinler periyodik olarak yeni ve can alıcı makalelerini siteye eklemektedir, fakat bazı günler olur ki aklınızdan çıkabilir. Bu tarz durumları engellemek için kullanılan e bülten servisimize kayıt olarak mail ile size bilgi vermemizi isteyebilirsiniz.

Haftalık veya aylık olarak tercih edebileceğiniz Mühendis beyinler e bülten sayesinde artık kaçıracağınız hiçbir makale kalmayacak. Bültene kayıt olduğunuz takdirde okumadığınız makaleleri mail olarak tüm detayları ile alabileceksiniz.

Neden kayıt olmalıyım?

Mühendis Beyinler sponsorluğunda gerçekleşen organizasyonlar, sektör bazlı haberler, yarışmalar, kariyer odaklı makaleler periyodik olarak bülten üyelerine gönderilmektedir. Sitemizi takip etmediğiniz zamanlar için size gerçekleşen gelişmeler hakkında takip imkânı sağlayacak Mühendis beyinler e bülten sayesinde her şeyden haberiniz olacaktır.

Size özel makaleler

Mühendis beyinler üzerinden en çok okuduğunuz alanlardan derlenen makaleleri e bülten sayesinde takip etme imkânınız kolaylaşmaktadır. Bu sayede direk ilgi alanlarınıza özel tüm yeni makaleler e bülten üyelerimize gönderilir.

Not: Dönemsel olarak oluşan organizasyon ve sponsorluk davetleri de kaçırmak istemiyorsanız e bülten üyeliğimize katılmanız için geçerli bir neden olabilir.