Scan Master Android Uygulama

5149

Cihazınızı tarayıcıya dönüştürüp belgelerinizi PDF formatında kaydedin! Scan master programı tam sizler için hazırlanmıştır.

Günün Android Uygulaması Scan Master Android Uygulama İndir

Bu muhteşem uygulama ile Android cihazınızı mobil tarayıcıya dönüştürerek belgelerinizi PDF formatında kaydedebilirsiniz!

Oldukça pratik ve tamamen ücretsiz olan Scan Master uygulaması ile istediğiniz dökümanı tarayıp PDF formatına çevirebiliyorsunuz. Öncelikle taramak istediğiniz dökümanın resmini çekiyorsunuz. Daha sonra uygulama çekmiş olduğunuz dökümanın ebatlarını algılayarak çerçeve içine alıyor. Çeşitli filtreler uygulayarak dökümanı net ve okunabilir hale getiren uygulama, en son aşamada ise dökümanı PDF formatında kaydediyor.

Okumak istediğiniz kitapları, ders notlarınızı veya fotoğraflarınızı tarayabileceğiniz uygulamanın “Merge” özelliğini kullanarak tüm sayfaları tek bir PDF dosyasında birleştirebilirsiniz. Hemen aşağıdan scan master apk dosyasını indirebilirsiniz.

Scan Mater Uygulama Özellikleri:

– Pratik kullanım.
– Sürekli çekim modu.
– PDF sayfa birleştirme.
– Akıllı etiketlerle dökümanlara kolay ulaşım.

Scan Master İndirmek İçin Tıklayınız.

Paylaşır mısınız?
Oğuzhan Mallı
Merhaba Ben Oğuzhan Mallı Mühendis Beyinler sitesinin kurucusuyum, Bir süre Karadeniz Teknik Üniversitesinde Elektrik ve Elektronik mühendisliği okuduktan sonra, yurtdışında eğitimime devam etmekteyim. Advanced seviyesinde İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Yazılarımda yaptıklarımla, düşüncelerimle ilgili pek çok şey bulabilirsiniz. Yorumlarınız, düşünce ve tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Yalnızca “Merhaba, buralardaydım.” demek için dahi olsa vakit ayırıp bıraktığınız her bir yorum için çok teşekkür ederim. Bütün yorumlara cevap vermeye çalışıyorum.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu buraya yazınız.
Lütfen isminizi buraya yazını.