Çinli bir teknoloji meraklısı ülkesinin üretim standartlarını Almanya ile karşılaştırdı. İki farklı ülkeden iki rulman sergileyerek küçük bir video çekti. Rulmanlar arasındaki performans farkını gösterdi.

10 YORUMLAR

  1. yani bunu bu şekildede düşünebilirsiniz ama sonuçta kopyalamaya çalışıolar ve eminim yıllar içinde Alman kalitesine yaklaşırlar peki Biz ne seviyedeyiz , kaç tane rulman üreticimiz var ve ne kalitedeler ?

  2. Ben gemi baş muhendisiyim.Ne yazık ki son 10 yıldan fazladır Çin yapımı gemilerle uğraşıp duruyoruz.Bu şerefsiz Çinli de show yapıyor.Alman malının boku bile olamazlar.Her şeyleri sahtekarlık.

  3. mühendislikten kaynaklanmiyor,çin dünya pazarına ticari mühendisliği düşündüğu için çok kalitesiz.bu da şu demektir;dandik mal mühendislik bilgisine ulaşmış bi kurt fakat amacı iş görülsün urun amacina uygun olsun demiyorlar

  4. eski alman milli üretimleri tarihe karisti. simdi cogu büyük alman sirketleri cin de ürettirip alman markasiyla ürünlerini bütün dünyaya satiyor ve kalite farki da tabiki oluyor.almanyada bile ucuz oldugu icin CNC makinalari cin mali tercih edilebiliyor (almanya agirlikli olarak makina ürettigi halde) her sey sadece para para para

Düşünceleriniz Nedir?

Please enter your comment!
Please enter your name here