1- Honda bisikleti dengede tutmak için mücadele eden binicilerin kendisinden önemli fayda sağlayabilecek şekilde kendisini dengeleyebilen bir motosiklet geliştirmiştir. Hız arttığında kendine 3 mil / saat hızla binilebilir ve kontroller biniciye geri verilir. Bisikleti sabit tutar, bu nedenle düşmez ve biniciye zarar vermez.

2- BMW Motorrad hafif bisiklet için fütüristik bir tasarım. Buna önümüzdeki 100 görüş deniyor ve gelecek motosikletlerde göreceğiniz tüm özellikleri bekliyor. Direksiyon yetenekleri birçok insanı şaşkına çevirerek başlarını çiziyor.

3- Kawasaki, üç tekerlek tasarımı için fütüristik bir bisiklet yapmak için farklı bir yol seçti; Onun motosiklet konsepti J. denmiştir. Birçok bisiklet gibi, son derece modern bir otomobil gibi, tek bir motosiklet üzerinde eksiksiz bir sürüş deneyimini sunmak için spor ve konfor modu arasında geçiş yapma özelliği de vardır.

4- Büyük beyaz köpekbalığından esinlenen bu fan BMW motosikletini, yüksek süratli veren güçlü bir BMW K 75 motoruyla eşleştirilmiş düşük sürüş açısına ve bisikletçisinin benzersiz bir bisiklet deneyimine sahip olmasını sağladı.

Düşünceleriniz Nedir?

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz