Arama Sonuçları

1. mechanic96

Makine Mühendisliği İş Olanakları

bende makine 2. sınıf öğrencisiyim benimde derslerim %30 ingilizce hazırlık sınıfını geçtikten sonra okulun belirlediği ingilizce derslere çok önem vermelisin ve İngilizceye çok önem vermelisin bölüme de tam olarak başladığında çizim derslerine ve yazılım programları derslerine önem vermelisin...
  2. mechanic96

Bilgisayar Mühendisliği mi Makine Mühendisliği mi?

bende bir makine mühendisliği okuyan biri olarak bilgisayardan sa makineyi okumanı tavsiye ederim zordur dersleri ama bilgisayar okumaktansa makinenin zor dersleriyle uğraşmanı tavsiye ederim
  3. mechanic96

öncelikle teşekkür ederim. Benim seneye yazın Stajım var ve ben İstanbul da yapmak istiyorum...

öncelikle teşekkür ederim. Benim seneye yazın Stajım var ve ben İstanbul da yapmak istiyorum stajımı bana başvurmamı önerebileceğiniz yerler var mı acaba
  4. mechanic96

bende bir makine mühendisliği öğrencisi olarak sizinle konuşmak isterim ve staj ve daha farklı...

bende bir makine mühendisliği öğrencisi olarak sizinle konuşmak isterim ve staj ve daha farklı konularla ilgili bilgilerinizi almak isterim
  5. mechanic96

Benim mekaniğe karşı eğilimlerim daha fazla ama sizin geleceğinin parlak olacağını düşündüğünüz...

Benim mekaniğe karşı eğilimlerim daha fazla ama sizin geleceğinin parlak olacağını düşündüğünüz alanlar varsa onları da sizden öğrenmek isterim. uygulama olarak da Solidworks ve Autocad kullanmayı ve tercih ediyorum saygılarımla...
  6. mechanic96

teşekkür ederim bilgileriniz için

teşekkür ederim bilgileriniz için
  7. mechanic96

hocam merhabalar profilinizi inceledim farkındayım alanınız da değil ama ben makine mühendisliği...

hocam merhabalar profilinizi inceledim farkındayım alanınız da değil ama ben makine mühendisliği öğrencisiyim staj için İstanbul da önerebileceğiniz staj yerleri var mı yada konuşmamı önerebileceğiniz başka kimseler var mı acaba saygılarımla...
  8. mechanic96

2018 yılının staj yerleri

öncelikle herkese merhabalar hocalarım da varsa saygılarımı iletmek isterim benim 2018 yılının yazında staj görünüyor akademik takvimde biliyorum zaman için biraz erken ama ben şimdiden araştırma yapmak ve iyi bir yerde staj yapmak istiyorum İstanbul da makine mühendisliği okuyan biri için...
  9. mechanic96

merhaba bende Fırat üniversitesinde makine mühendisiliği okuyorum ve staj konusunda ve bazı...

merhaba bende Fırat üniversitesinde makine mühendisiliği okuyorum ve staj konusunda ve bazı konular hakkında sizinle konuşabilir miyiz ?
  10. mechanic96

bende bir makine mühendisliği öğrenci olarak sizinle konuşmak isterim

bende bir makine mühendisliği öğrenci olarak sizinle konuşmak isterim
  11. mechanic96

merhaba bende sizin gibi fırat üniversitesindeyim makine okuyorum ve seneye stajım var...

merhaba bende sizin gibi fırat üniversitesindeyim makine okuyorum ve seneye stajım var önerebileceğiniz yerler nereler var acaba
  12. mechanic96

bu siteye katılma amacım üst devrelerim den ve hocalarımdan bilgiler almak daha çok şeyler...

bu siteye katılma amacım üst devrelerim den ve hocalarımdan bilgiler almak daha çok şeyler öğrenmek şimdiden herkese teşekkür ederim
  13. mechanic96

ismim berk taha fırat üniversitesi makine mühendisliği okuyorum 2.sınıfa geçtim 1 senede zorunlu...

ismim berk taha fırat üniversitesi makine mühendisliği okuyorum 2.sınıfa geçtim 1 senede zorunlu ingilizce hazırlık aldım
  14. mechanic96

öncelikle herkese merhabalar bu sitede hoca bulunuyorsa da onlara da saygılarımı iletmek isterim

öncelikle herkese merhabalar bu sitede hoca bulunuyorsa da onlara da saygılarımı iletmek isterim
Yukarı Alt